Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítség! Mit tegyek?!

Onyx123 kérdése:

Segítség! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Hetvegen fullreszegen lesmaroltam egy nagyon undorító kinézetű lanyt(tenyleg nem akartam semmi kepp sem!)a diszkoban mindenki előtt,mar 4 napja szekalnak vele mar probaltam nevetve lereagálni meg felcseszodve is de akkor is folytatjak most ezt hogy dolgozzam fel(reszben orulok hogy lany uggyel szekalnak mert elso eset de akkor is) tudom fiuk ilyenek mind kinezik az erzekenyebbeket sajnos engem anyam nevelt es en nem ertem a fius trefakat.
2019. szept. 24. 13:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jól van akkor hagyom oket a pitsaba.hogy novesszek tokot? akkor novesztek
2019. szept. 24. 15:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Röhögj te is magadon és örülj, hogy legalabb nem döntötted hanyadt. Más úgysem tehetsz. Minden csoda 3 napig tart.
2019. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
elejébe felcsesződve reagáltam mostmár csak nagyokat nevetek,de jobban esik mintha azzal csesztetnének hogy te kis b zi,engem ez motivál :)
2019. szept. 24. 17:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!