Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítség! Mit tegyek?!

Onyx123 kérdése:

Segítség! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Hetvegen fullreszegen lesmaroltam egy nagyon undorító kinézetű lanyt(tenyleg nem akartam semmi kepp sem!)a diszkoban mindenki előtt,mar 4 napja szekalnak vele mar probaltam nevetve lereagálni meg felcseszodve is de akkor is folytatjak most ezt hogy dolgozzam fel(reszben orulok hogy lany uggyel szekalnak mert elso eset de akkor is) tudom fiuk ilyenek mind kinezik az erzekenyebbeket sajnos engem anyam nevelt es en nem ertem a fius trefakat.
2019. szept. 24. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Tanulság: mértékkel igyál!
2019. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad is van,de mar mindenbe belem kotottek akarmit is csinaltam
2019. szept. 24. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Én legalább csókoloztam!" v ilyesmi szövegek. De ha úgy teszel, mintha nem érdekelne, megunják.
2019. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:

Nincs ronda nő, csak kevés bor. Nincs rossz bor, csak kevés szóda.

Tényleg annyira undorító vagy csak a társaságod mércéje szerint van a csaj lesajnálva? Megér egy patront? Lehet, hogy egy gyors 2 hetes kapcsolattal letudhatnád a dolgot.. Azt mondhatnád, nem jött be, ez van.

2019. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg azt terjesztik h en jarok vele meg stb
2019. szept. 24. 14:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkabb járnák egy fával mint azzal a lannyal mar fel iskola azthiszi jarok vele ha meg azt mondom hogy ez nemigaz akkor tesznek ra meg egy lapáttal
2019. szept. 24. 14:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden csoda 3 napig tart.

Lesz még rá példa, nyugi:)

Engedd el:)

Miens lesz más, akire rászállhatnak, rólad le fognak szállni

2019. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért piszkálnak, mert a reakciód tetszik nekik.


Ne húzd fel magad rajta. Nevess velük együtt. Ha egy idő után nem kopnak le, akkor "még mindig ezen lovagolsz? féltékeny vagy, vagy mi van?" mondattal le lehet zárni.

2019. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt is hagyjam h rossz hirt terjesszenek rólam?
2019. szept. 24. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pattogsz akkor csak jobban idegesíteni fognak.


Eleve te voltál a hülye, most idd meg a levét. De tőled függ, hogy mennyi ideig fognak szekálni miatta.


Légy férfi, növessz tököt.

2019. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!