Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor már jóban vagyunk nem...

Amikor már jóban vagyunk nem érdekel?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem h miért de azt vettem észre magamon h többször csinálom azt h valakivel jóban akarok lenni és azt akarom h birjon, de amikor 'sikerül' akkor annyira nem okoz örömet.. Ez miért van? :(

2019. szept. 24. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint egy trófea vadász! :-D Bocsánat ha megbántottalak!
2019. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, egyszerűen én se értem ezt az érzést, de nem tehetek róla:D
2019. szept. 24. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami hasonló velem is van, igazából nekem pl. Addig jön be valaki, amíg kerülgetjük egymást ill. Csak flörtölgetünk. Ha már "elértem a célom", sokkal unalmasabb a dolog. Ez elég rossz tulajdonság, de szerintem ha igazán érdekes emberekkel ismerkedsz majd meg, akiket tudsz is szeretni, mind barátként, mind párkapcsolatban, akkor nem így lesz.
2019. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán szereti magát, aki ezt tapasztalja. És bár vágyik rá, hogy mások kedveljék, amint biztos abban, hogy valaki megkedvelte, ugyanúgy elkezdi nem szeretni az illetőt, ahogyan saját magát sem becsüli. "Én nem vagyok értékes, tehát aki engem szeret, az nyilván szintén nem lehet az."
2019. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen...nagyon durva! Velem ugyanez van és én sem értem h miért:(
2019. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van néha hasonló érzésem.


Főleg mikor a szokásosnál nehézebb elérni a barát státuszt valakinél, pl fizikai vagy egyéb távolság miatt.

Van egy kihívás jellege dolognak, és ha sikerül akkor ez megszűnik.

Illetve közrejátszhat az is, hogy van egy idealizált kép amit te alkítottál ki magadban az adott személyről, és mikor megismered a negatívabb tulajdonságok is előtérbe kerülnek.


Ennek ellenére akiket nagyon megszeretnék ismerni és sikerül is, annak nagyon szoktam örülni, csak már nincs az a folytonos pörgés, hogy "jaj, de jó lenne", hanem nyugisabb, hogy meg van z elérhetősége, elhívhatod csak úgy beszélgetni, találkozni.


Esetleg ennek a pörgésnek a hiányát érzékelheted érdektelenségnek. Gondold végig, hogy magának az ismerettségnek örülsz-e, ha igen, akkor a fenti érvényes, ha nem, akkor amit a korábbi válaszolók írtak.

2019. dec. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!