Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már egy jó ideje egyre jóban...

Már egy jó ideje egyre jóban fordulok befelé és egyre kevésbé érdekel a külvilág. Most el jött az a pont hogy teljesen befordultam. Mit csináljak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Régen imádtam a barátaimmal tölteni az időt csak hülyülni, most már nincsenek barátaim.Sokszor váltottam iskolát.És amikor azt éreztem hogy az hogy az embereknek kialakult rólam a véleményük ez lehet fél év vagy 5 év is iskolát váltottam.Mindenkinek azt mondtam hogy azért mert szeretnék sok embert közösséget megismerni, de valójában azért mert nem akarok magamhoz közel tudni embereket nem akarom hogy megismerjék a személyiségem.Az összes hobbimat abbahagytam amit régen 0-24-ben tudtam és imádtam csinálni.Már semmi nem érdekel naphosszat csak ülök és sorozatokat nézek (világvégeseket) vagy ülök az ágyon és nézek ki a fejemből jobb esetben ezt a szabadlevegös teszem.Régen azt hittem hogy ez el fog múlni és hogy ez csak úgymond egy "depis" korszak de ez már nincs így.Csak vagyok de semmit nem teszek nem teszek semmit mint amikor egy bogár a borostyánban.Nincs semmi célom mindent feladtam.Először a tanulást aztán a biciklizést majd a gördeszkázás utána a korizást aztán a fotózást utána a zenélést majd a lovaglást is.Sokszor ülök a kedvenc lovam bokszába és nézem őt.Nem tudom hova veszett a kapcsolatunk már nem követ engem csak néz sőt elfordul mintha elvesztette volna a belém vetet bizalmát.Egyszóval teljesen összetörtem nem csinálok semmit.Mit csináljak? 16L

2017. máj. 2. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nagyon valószínű, hogy depressziós vagy.Ez sajnos minden életkorban előfordul. Először is beszélj a szüleiddel, vagy egy olyan emberrel, akiben megbízol. Ez lehet egy tanár, vagy barát. Őszintén mondd el neki(k) az érzéseidet, fontos, hogy kibeszéld magadból. Ha a helyzet nem javul, lehet, hogy egy jó szakemberhez kell fordulni, ő biztosan fog tudni segíteni neked. Kitartást!
2017. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!