Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek szép Vasvári...

Szerintetek szép Vasvári Vivien alakja manapsag? Ez kell a ferfiaknak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinten szép, de nyílván biztos nem minden férfinek ez tetszik. Ez a jó, mert akkor a fél világ magányos lenne.
2019. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ki?
2019. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szilikonbélés nélkül elment, ezekkel a lufikkal nekem nem jön be. Pedig bejöhetne. Mondjuk előtte vegyen fel egy símaszkot, hogy ne kapjak frászt.
2019. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BRUTAL TV ***** válasza:
67%

büdös kr va de azért du gnám

igen ez kell nekik

2019. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Nincs link.

És kovács tiboré? Az kell a nőknek?

Fingod sincs ki az, mi? ;)

Am nincs olyan hogy ez vagy az kell a nőknek, férfiaknak. Még a legáltalánosabb réteg is túlságosan sok színű

2019. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilván rákereshetek, de ilyen kérdéseknél azért linkelhettél volna képet, ha már valakinek a kinézetéről kérdezel.
2019. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú, hogy egy gebe, műmellű, műhajú,MŰ, mindenkinek gyereket szülő hisztérikus piccs kell a férfiaknak. Smink nélkül nem egy nagy was ist das.


Nagyon sok olyan kapcsolatot látni, ahol sík hülye a nő és még olyan hisztéria is,mintha tíz hisztis gyerek ordítana, mégis éve kóta tartó fix kapcsolatuk van, ahol feleségül venni tervezik őket. Ezt nem értem.


(Nem vagyok és nem is voltam kövér és irigy sem, csak a jelenség értehetetlen számomra)

2019. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz.


De akkor inkább Kocsis Alexandra,Kiss Virág na ők gyönyörűek.


Igen ez kell nekünk férfiaknak,külső IS nagyon fontos.

2019. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmegy, de ma már nem tudni, hogy kinek mi is kell.
2019. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőként írok, szerintem a vékonysága szép, de a mellei abszolút nem illenek hozzá. Ilyen vékony alkathoz kis mellekkel lenne igazán szép.
2019. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!