Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik hölgy...

Szerintetek melyik hölgy alakja a szebb? Vasvari Vivien, Hodi Pamela vagy Horvath Eva?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyik ocsmányabb mint a másik...
2019. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak ilyen ingyenélők közül lehet választani?
2019. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Szép teste van, jól néz ki. 1.


[link]


Ő is. (A mostani képet hagyjuk, a melleit tényleg túltolták, de attól még csinos.) 2.


[link]


És akkor most mindenféle rosszindulatot mellőzve: Egy idomtalan kisfiútest, amire 2 irdatlan luficsöcs lett rápakolva.

Nincs bajom a szilikonmellel. De jelen esetben nem hinném, hogy sokat javított helyzeten. Pláne, hogy kb semmi pozitív nem jut eszembe erről a nő(nek nevezett valami)ről...


Pamelát se bírtam, de sokat fejlődött pozitív irányba, mióta nincs együtt azzal az idiótával... Ettől függetlenül neki van a legjobb alakja.

2019. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nagyjából egyforma csúnya és nőietlen az alakjuk.
2019. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Vékony test+ nagy feszes mellek, mindig nyerő páros. Vivien legszebb, ő gyönyörű. Másik 2 hölgyemény sem csúnya, de messze elmaradnak Vivientől.
2019. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%

Vivien?????????? Láttad a lábát és a lábfejét? Ocsmány, plusz anorexiás vékony, csak rá pakoltak két hatalmas szilikon mellet... Plusz a feje is csúnya, csak rengeteg smink, meg szőkére festet méteres póthaj.


Horváth Évának meg azóta ilyen az alakja, mióta szült, előtte szebb volt, de szerintem ő a legszebb.

2019. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"Ő is. (A mostani képet hagyjuk, a melleit tényleg túltolták, de attól még csinos.)"


Nem túltolták, hanem szült és szoptat, azért ilyen...

2019. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#7

3 gyereket szültem/szoptattam, tisztában vagyok a hatásaival (a 80C-ből 90D lett arra az időszakra)

[link]

Erre a képre gondoltam, nem túl előnyös, olyan természetellenes. Persze attól még lehet, hogy a természet adta, csak olyan fura.

Ettől függetlenül Éva jó nő, mindig is annak tartottam, és ez a kép alatt kommentelőkkel sem értettem egyet, mikor támadták.


Vivientől meg a hányinger kerülget, és első sorban nem a külseje miatt. De ha valakinek negatív a személyisége, azt külsőleg is jobban bírálják. Én kis szaros kora óta láttam a neten itt-ott, mikor még sehol se volt. Láttam a képeit, a kommentjeit, irritáló volt a viselkedése. Mikor megláttam a médiában, "Jé, ez itt?... Gratulálok...."

🤮

2019. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pamela
2019. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pamela: Egy modern nő, akinek szép alakja van, az arca kicsit már plasztikazott, de nem tolta túl, helyes, dekoratív nő.

Horváth Éva : Szép volt, de nekem már kicsit vesztett a szépségéből, viszont az arca a mai napig gyönyörü es egyedi.

Vivien: Khm... én akárhogyis nézem, de nem vagyok ezzel egyedül nem látok mást egy veréb lábú, agyonszilikonozott, alaktal szűrreális hatást keltő babunal. Az arcát inkább nem részletezném.

2020. febr. 23. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!