Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-25 évesek nektek milyenek...

20-25 évesek nektek milyenek a hétköznapjaitok?

Figyelt kérdés

Mit csináltok egy átlagos héten?

Tanultok? Dolgoztok? Mentek szórakozni?


2019. szept. 29. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

25 vagyok, dolgozom, Budapest.


Munka: 8.30 - 16.30

Bevásárlás, főzés, mosás, mosogatás, szokásos házimunka teendők

Heti 2x konditerem, heti 2x parkban futás

Filmezés, sorozatozás, játék (LoL)

Szórakozás nekem inkább szűkebb baráti társasággal összejövetel, iszogatás, mozizás, társasjáték/kártyázás, csavargás, ilyesmi

"Hobbiszinten" készülök az emelt angol nyelvvizsgára, így végül is tanulok is.

2019. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Kereskedelemben dolgozom, tehát hétfőtől vasárnapig, és sokszor hétvégén, és este 21:00-22:00 óráig (heti 40 órás főállásban). Jól birom fizikailag, nem szakadok meg a munkától és jól jön a pénz.

Szabadidőmben pihenek, barátokkal találkozom (azért ilyen munkarend mellett is össze lehet egyeztetni, pedig a barátaim 90%-a irodista :O )

Nem vagyunk bulizósak.

A hétvégi melózás miatt vannak szabad hétköznapjaim, amiken pihenésen kívül, elmegyek kozmetikushoz, fodrászhoz, ruhát venni, néha moziba.

Komoly párkapcsolatom most nincs, pedig az időmbe beleférne, gyerek nem férne bele.


N24

2019. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22 éves srác vagyok, harmadéves egyetemen.


Órarendem:


Hétfőn 8:00-tól 13:30-ig egybefüggően eéőadás (kettőn kötelező a részvétel, de azon az egyen is erősen ajánlott a részvétel.)

Aztán délután 4-től még 17:30-ig egy kötelező gyakorlat.


Hazaesek kb 18:00-ra.


Kedden reggel 8-tól délig vannak óráim, ez a legszabadabb hétköznapom, ha postára kell menni, bankba kell menni, vagy nagyon kell készülni valamire azt ekkor tudom megcsinálni.

szerdán délelőtt 10-től 19:30-ig fél-egy órás szünettel állandóan van órám. Hazaérek 20:00-ra, nem sok mindent tudok csinálni.


csütörtökön szintén 10-kor kezdek, de ekkor már csak 17:30-ig vannak óráim.


Pénteken 8:00-kor kezdődik egy óra, és 12:00-kor egy másik. szerencsére a második nem nehéz tárgy, és nem is katalógusos. Ha nagyon lefáraszt a hét eleje, akkor pénteken már csak az első órára megyek be.


A szombat változó, van amikor elmegyek doplgozni, de pl most október elején már megindul az első nagy zh írós időszakom.


Bulizni nem járok, barátokkal ritkán találkozok (2 havonta).


Barátnőm van, bár a kapcsolatunk nagyon megsínyli már 3 éve ezt a távolságot (én Szegeden, ő Pest megye északi részén.).



Eléggé egysíkú az életem.

2019. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pályakezdő vagyok, 22 éves.

Általában 8:00 -14:00, 14:00-20:00 között, vagy 8:00-20:00ig dolgozom. Hétvégente vagy hétközben éjjel van, hogy ügyelek.

Ebédelni a munkahelyen szoktam, reggelit és vacsit itthon, heti 2-3x vásárolok be ehhez. Hétvégém szabad, de járok vezetni mert meg szeretném szerezni a jogsit.

Ritkán szórakozom sajnos, nincs időm, de szeretnék majd gyakrabban eljárni a barátaimmal ide-oda (Mozi, buli, stb)

2019. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Későn kelek, reggelizek, meg valahogy magamhoz térek. Van h elmegyek futni, de mindenképpen mozgok vmit h felébredjek. filémet nézek, vagy olvasok, ebéd után megint alszok egy kicsit, aztán zongorázok estig, utána pár óráig változó, h mit csinálok, aztán este meg újra zongorázok, meg olvasok meg ilyenek. És vmikor hajnalban fekszek le aludni.
2019. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

24/F

Hétfőtől-Péntek 6 kor kelek 8-16.00 munka (pénteken csak 14.00) aztán heti 3-4 alkalommal kondi, ha nem megyek aznap edzeni takarítok vagy vásárolok, kaját csinálok 2-3 napra eleget, ha van erőm/kedvem tanulok amúgy 1-2 sorozat rész meg némi netezgetés ami belefér.


Hétvégén picit többet alszok, kaját csinálok, nagytakarítás mosás, buli ha buli akkor másnap egész nap defibrilálódik a testem és hasznavehetetlen vagyok próbálok túlélni, mivel úgy iszok mintha muszáj lenne :D.


Átlag heti 1-2 buli van, nyáron heti 2 fixen ilyenkor heti 1.

2019. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!