Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Közösség fiataloknak?

Közösség fiataloknak?

Figyelt kérdés

Tizenéves vagyok és van egy csomó szabadidőm, amit lehetőség szerint nem jól osztok be. Barátaim vannak, egyedül is nagyon szeretek lenni. Kicsit néha túlzásba is viszem. Hobbim viszont-amiben tényleg jó lehetnék-nincs. Olyasmit keresek, ami célt adhatna az unalmas hétköznapoknak. Gondolok itt valamilyen közösségre, ahol együtt csinálunk valamit. Nincs konkrét elképzelésem. Esetleg tánc érdekelne, de ott is fontos, hogy legyenek kezdők az én korosztályomban, vagy valamilyen író,blogoló kör, vita kör ahol meglehet osztani a gondolatainkat. Tényleg bármit meghallgatok.

Ja és soproni vagyok, itt a környéken kellene. Nagyon köszi, ha adtok ötletet, mert úgy érzem nem tudom kifejezni magam és megpusztulok tőle.


18/L



2019. okt. 18. 14:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy szerepelni,középpontban lenni ilyen formán nem szeretek, úgyhogy szini tanodák nem játszanak.
2019. okt. 18. 14:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Vita kör! 😀 Kocsma haverok adott 2-3 téma és beszélgessetek róla :D én egy barátommal mindig "vitatkozunk" valamiről, általában politika vagy a mai fiatalság-kapcsolatok.
2019. nov. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!