Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak fiataloknak politikai...

Vannak fiataloknak politikai közösségek egyetemeken?

Figyelt kérdés

Szeretnék csatlakozni olyan közösséghez ahol hasonló gondolkodású emberekkel lehet megvitatni adott aktuál politikai dolgokat, rendezvényeken részt venni stbstb.

Főként nyitott, szabadelvű közösséget keresnék.



2016. júl. 20. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet nem fogsz találni.
2016. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szeretnék csatlakozni olyan közösséghez ahol hasonló gondolkodású emberekkel lehet megvitatni adott aktuál politikai dolgokat"


Hasonló gondolkodású emberekkel nem fogsz te vitatkozni, mert egyet értetek, ezért is hasonló gondolkozású

2016. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Miért ne vitázhatna?

Én is nyitottnak, liberálisnak gondolom magamat, mégis biztosan van olyan dolog amiben nem teljesen értenék egyet a kérdezővel.

Szerintem nincsenek ilyen közösségek, de ha értelmes baráti társaságod van akkor velük biztosan tudsz erről is beszélni, egy egyetemistától már elvárható, hogy nagyjából képben legyen az aktuálpolitikai dolgokkal.

2016. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj a közeli ismerőseim eléggé irtóznak a politikától, azért gondoltam. Mert most alakult ez a "konzervatív" egyetemisták akikből mára már vmi indentitárius szervezet lett és ezért kérdeztem h nincs e a liberálisabb hallgatóknak esetleg egy ilyen szervezet.
2016. júl. 21. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, az ELTE jogi karán elég sok szervezet van, ott eleve a hallgatók is inkább érdeklődnek a politika iránt, mint mondjuk egy mérnöki szakon tanuló. Nem tudom, hogy mit tanulsz, de érdemes lehet pártok ifjúsági szervezeteivel felvenni a kapcsolatot, ha liberális nézeteket vallassz, akkor talán az LMP tetszhet.
2016. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!