Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha youtubra feltenném ahogy...

Ha youtubra feltenném ahogy bulizni szoktam meg csajozok meg élek meg àllatkodok akkor abból lenne sok pénz?

Figyelt kérdés
Valaki folyamatosan kameràzna miközben megélem a fiatalsàgom. Aztàn majd menne fel youtubra. Sokat fizetnek?? Ja meg ahogy vedelek a szorakozohelyeken.

2019. okt. 19. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem hinném. Főleg, hogy ehhez először kéne pénz is, de munka nélkül azt elég nehéz szerezni.

Erre a jutyúberkedésre születni kell. Inkább legyél vagyonör.

2019. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én már semmi nem lepődnék meg.
2019. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha el tudod adni magadat és olyan stílusod van, ami tetszik egy bizonyos közönségnek, akkor igen. Ezzel az értelmes embereknél nem fogsz bevágódni.


Ha valamit plusszt hozzá tudnál tenni az ökörködésen kívül, akkor biztos, hogy lenne rá kereslet, de így önmagában ez még kevés szerintem.


Illetve a minőség sem mindegy. Jóminőségű videókat kéne készíteni, amin látszik a bele fektetett munka, szóval egy sima kis "elmegyek bebaszni és megpróbálok felszedni/megfektetni egy-két csajt" féle felvétel is valószínűleg több nap utómunkát követelne, hogy vállalható formában kerüljön fel youtube-ra. Arról nem is beszélve, hogy egy iphone-al / bármilyen más telefonnal közel sem fogsz tudni olyan jó felvételt készíteni, mint egy normális, "erre" a célra szánt kamerával, ami alsó hangon is 150-300 ezer forint körül kezdődik ( + az objektív ).


Vagy nagyon profin kell csinálnod vagy tényleg annyira alpárinak kell lennie, hogy az alsó körökben taroljon. Utóbbira gondolom 5-10 év múlva nem lennél büszke.

2019. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Senkit nem érdekel, hogy teszed tönkre és alázod meg magad.


Én is fiatal vagyok (20 alatt) de én nem abban látom a fiatalság értelmét és erényét, hogy elrontom a májam és megfektetem magam idegenekkel.

2019. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg tanulni vagy dolgozni valamit a pénzért nem pálya?
2019. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
ne itt molnár krisztiánkodj pls
2019. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100000 megtekintése magyar nézők kb 10000-15000 ft
2019. okt. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Babysitting-az igaz nem erről szól, de hasonló tematikájú. És igazán csinálhatnál valami értelmesebb melót, hidd el, aki akar az talál és nem mindig rosszakat ;)

20/L

2019. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Molnár Krisztiánnak is sikerült, neked is sikerülhet.
2019. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, olyan egyszerű youtuber-nek lenni.

Kezdjük ott, videót szerkeszteni baromi nehéz, több órás procedúra. Főleg, ha te felveszel 4-5 órányi bulizást, és ebből akarsz kihámozni egy 40 percnyi videót, ezzel megkeresve, majd bevágva a legérdekesebb részeket. Ennél hosszabb videót szerintem senki sem néz meg, de még ez is rohadt hosszú.

Ülhetnél egy napot a gép előtt, mire megszerkeszted.

Aztán ott a jogi része.

Az emberek, akik szerepelnek rajta. Mindegyikkel aláiratsz egy papírt, hogy engedélyezi, hogy használd az arcát, hangját a videódhoz?

Ugyanis anélkül törvényt sértenél.

Sőt, technikailag már az törvényt sért, hogy te engedély nélkül videózod őket.

Egyszer vegyél fel véletlen olyat, akinek van pénze perelni, és nagy a gáz.


És akkor még ott a youtube szabályzata.

Folyamatosan szigorítják a szabályokat, nem szabad káromkodni, 18+os dolgokról beszélni, (márpedig ha iszol meg bulikázol, az 18as).

Legjobb esetben fentmarad a videód, csak nem kapsz pénzt, mert "demonetized" lesz, rosszabb esetben abszolút leszedik.

Plusz eleve nem biztos, hogy lenne erre igény, és hogy eljutna bárki a videóidhoz.


Engedd ezt el.

2019. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!