Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan éri meg jobban: olyan...

Hogyan éri meg jobban: olyan autó amiben minden van, de drágább és ezért várnunk kell, vagy amiben nincs minden és bele kell szereltetni-ahogy van rá pénz?

Figyelt kérdés
pl klima,riasztó,centrálzár,szervókormány..
2013. márc. 5. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindent utólag beszereltetni kb 3-4 szer annyiba kerül mint olyat venni amibe amúgy is benne van.
2013. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább várni kell egy kicsit. Jobb ha a gyárban szerelik be, és szerintem nem jó azt az autót megvenni, amelyik már lehet hónapok óta áll a kereskedőnél.
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak használ kocsit tudunk eleve venni..
2013. márc. 5. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha csak használtat tudsz venni, akkor én arra törekednék, hogy készpénzért, vagy ha az sem megy, minél kevesebb hitellel.

A felsoroltak nélkül lehet autózni. Szervót utólag berakni a legdrágább, klíma sem olcsó. Riasztóra annyira nem költenék önmagában, inkább jó indításgátlóra. Akkor is, ha van benne gyári. Centrálzár ha kell, az aránylag egyszerűbb, de akkor inkább már elektromos ablakemelőt forszíroznám.

Szóval ha a klíma és szervó fontos, akkor legalább e kettő legyen benne eleve.

Én sajnos hitelre vásároltam, full extrását. Azóta sem telik semmire. Szóval, ha utólag akarnék bármit is tenni bele, nekem nem jönne össze.

2013. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amiket irtam nem életbevágó,de jó lenne.. viszont használtan ha minden van amit szeretnénk 6-700e. ha nincsenek ezek,akkor 2-3-ból meglenne akár azonnal,a drágább viszont csak hónapok mulva..
2013. márc. 5. 14:16
 6/9 szántóvető ***** válasza:

nem tudom milyen kocsi az ahol több mint a duplájára nő az extrás változat ára az alaphoz képest.

klíma,szervo nagyon fontos,ha csak nem vagy nagyon megszorulva.

2013. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pedig ezek az árak,egész nap nézegettem.. ha nagyon alap akkor 2ből már van ha mindent tud 4 alatt biztos nem..
2013. márc. 5. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah, használtan akarod venni?

Szerintem a legtöbb tipusból használtan is lehet full extrásat találni, ami alig drágább, mint egy fapados.

2013. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utólag építeni butaság.Amikor kerestem a kocsit, venni akartam egy klíma nélkülit.Ismerőst kérdeztem, hogy mennyibe kerülne belerakni utólag.

Pontosan nem emlékszem,de irdatlan összeg volt (100ezer felett)

2013. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!