Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már rá precedens, hogy...

Volt már rá precedens, hogy egy idegenről meg tudtad mondani, hogy tetszel neki? Miből?

Figyelt kérdés
T.f.h egyetemi közegről van szó, van egy srác akinek már több mint valószínű leesett, hogy évfolyamtársak vagyunk de a nevemet nem tudja (szerintem). Nem beszélünk, sosem beszéltünk még, csupán látjuk egymást órán. Nekem viszont megtetszett, de nem hiszem, hogy lenne a dologban több mint amit én elképzelek, úgyhogy várom a tapasztalatokat, hogy aki volt hasonló cipőben miket figyelt meg, mire jutott. :)

2019. okt. 24. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, két dolog van, soha nem nézz rád közvetlenül, társaságban inkább "másokat hallgat,néz meg" ez az a fajta aki titokban mar regen beledesett, almodozik rolad.. van persze aki ilyen es tenyleg nem erdekled, de az apro dolgokbol ralehet jonni.. a masik fajta aki folyton nez a szeme sarkabol, veled szembe ül, vagy megoldja hogy ugy legyen, felakarja hívni magára a figyelmet amikor ott vagy..gyakran talalkozik a pillantásotok...bar sok fajta van ez a ketto eleg gyakori ilyen esetekben.. bocsi az ekezetek miatt
2019. okt. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát én azon szoktam észrevenni hogy ha bámul. Egyébként rohadt idegesítő számomra, ráadásul lehet nem is azért bámul mert tetszem neki, hanem mert ronda vagyok vagy nem tudom mert sokszor nők meg idős nénik is néznek :D
2019. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor sracok hirtelen fejüket felkapva kezdenek bamulni mikor megjelenek es enyhén nyitva a szàjuk es mintha nem akarnàk elengedni a pillanatot es mélyen néznek a szemembe picit hosszasabban es amikor tovabbmegy (mert pl csak egymassal szemben haladtunk ö vkikkel van stb)mintha muszajbol tünne tova csak az a pillanat.


Volt pl etteremben egy korabbi ismerösöm aki kikosarazott anno de az akkori baratommal beültünk kajalni es megvolt csinalva a hajam sminkem elegans ruha, ök pont jöttek ki es ahogy mindenkit elöre engedett az ajtoban igy megàllt, akkor engem földbe gyökerezett labbal bàmult teljesen el volt àmulva, mintha megallt volna az elet es mintha megbanta volna hogy anno kikosarazott. Alig birt tovabbmenni.


De ilyeneket mellettem is eljatszanak a pasik pl mikor bemutatom a baratnömnek a baratom. Irto sz.ru esik

2019. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább az ellenkezője, de az rendszeres
2019. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tapasztalatokat! :)

A “megáll az idő” pillanatot én is tapasztaltam. Jöttem ki az előadóból ő pedig picit távolabb jött a folyosón nehány haverjával. Én láttam, hogy valakik vannak mögöttem, nyilván hátranéztem és ő volt az. Picit néztük egymást aztán én jöttem tovább. Teljesen olyan volt, mintha megállt volna az idő néhány pillantra de az a sejtésem, hogy ő nem érezhette, csak nekem tűnt úgy. Tavaly még nem tetszett, de emlékszem, hogy előadásra jó nagy késéssel betoppant egy csoptársam, mire a tanár tett egy megjegyzést, mindenki hátrafordult, így én is a srác (akiről a kérdést feltettem) pedig engem nézett. Ez lehetett direkt is vagy véletlen, de én azóta is emlékszem rá. Neki lehet nem jelentett olyan sokat,azt se tudom utána nézett e még vagy sem, mert úgy meglepődtem, hogy valaki néz, hogy zavaromban elkaptam a tekintetem, de ő nem az fix. :)

2019. okt. 24. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ,milyen szakra jártok?
2019. okt. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vegyészmérnöki, de nem működik a kémia.😂
2019. okt. 25. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Én Fiúként azt tudom mondani ,hogy ha többször megnézek egy lányt, vagy legalábbis pillantásokat vetek rá, akkor mindenképpen tetszik. Emellett úgy vettem észre ,hogy a férfi társaim is így vannak ezzel.


Amúgy melyik egyetemre jársz?

2019. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Így utólag azt tudom mondani, hogy annyira megtetszett a srác, hogy minden apró mozdulatát túlreagáltam. Mostmár hidegen hagy, nem tulajdonítok jelentőséget mindennapi dolgoknak, mint pl két ember összenéz! :)
2019. dec. 16. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Fel sem vetted vele a kapcsolatot azért? :(
2019. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!