Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék ismerkedni rockerek...

Hol tudnék ismerkedni rockerekkel, emokkal vagy gothokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve rocker vagyok, nem öltözködök úgy még, de tervben van.

Rock,emo zenéket hallgatók és nagyon tisztelem a kúltúrájukat.

És szeretnék megismerni rockereket vagy esetleg emo/gothokat.


2019. okt. 31. 15:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Kiskoromtól kezdve imádom a rockot és az emo zenét, de 3 éve nevezem magam rockernek.
2019. okt. 31. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért írtam,mert elvileg ezek a lények is rockerek vagy metálosok.
2019. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Koncerten. Pont szeptemberben volt az OGT, ott lehetett ismerkedni, ráadásul még a Blackbriar is jött. *-*

Figyelheted, hogy jövőre mikor lesz, mert minden évben van nyáron vagy ősszel.

2019. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a figyelmeztetést.
2019. okt. 31. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hová valósi? :)
2019. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

16 vagyok

Nem szeretném elmondani, hol lakok.

2019. okt. 31. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Koncerteken főleg. Nem bántásból mondom, de szerintem te inkább divatból vagy rocker. Én már az Iron Maiden legelső albumát is a megjelenésekor ('82) hallgattam, soha nem jártam ilyen pólókban, mégis kő metálos vagyok.
2019. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: Ezt honnan veszed? :/
2019. okt. 31. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényeg hogy hogy öltözöl,tényleg nem kell így bekategorizálnod magad. Ez esetleg abban segít hogy két rocker könnyen felismerje egymást az utcán.

Egyébként neten,instán,facebookon a legkönnyebb ismerkedni hasonló érdeklődésűekkel,pl mikor én voltam 16,az volt a taktikám hogy megnéztem ki posztol olyan zenét amit én hallgatok,vagy én posztoltam a kedvenceim,és akik reagáltak rá,azok voltak az én embereim :D

Aztán felnőtt koromban rájöttem hogy nem fog senki elítélni azért mert többféle zenét hallgatok. Mindegyik fajtát szeretem,teljesen összefüggéstelenül. Akkor nagy metalcore rajongó voltam,ráuntam,aztán synthwavet kezdtem hallgatni,meg gót zenét,és végül kialakul az ízlésem,de addig mindent ki kellett próbálni.

Most is sok ilyet lehet látni az instagramon #rocker, #metalhead hashtagek alatt,de a legbiztosabb,ha koncertekre mész. Minden barátommal ott ismerkedtem meg.

2019. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még több koncertre fogok járni. :D
2019. okt. 31. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!