Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szegeden hol lehet rockerekkel...

PeaWay kérdése:

Szegeden hol lehet rockerekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én évek óta ezen a zenén függök,és szeretnék megismerni hasonló zenei ízlésű embereket...csak nem nagyon ismerek senkit ilyen körökben...egyedül meg félek egy idegen tömeghez csapódni...

15l



2015. júl. 27. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
séhun. már mindenki szvegjolónájkiermeksz.
2015. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz hozzácsapódni egy idegen tömeghez, hogy akarsz ismerkedni? :D Egyébként én a Live-ba járok, ott jó koncerteket adnak és a vendégekkel sincs baj.

Még a Rongyot ajánlom, ha a "gyengébb" zenét szereted, ott fiatalból is sok van, bár még soha nem ismerkedtem meg ott senkivel és meg is fogadtam, hogy nem megyek oda többet, de ez az ízlésem miatt van. :D

2015. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért nem mész Rongyba ha szabad tudnom?
2015. júl. 29. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A koncertek miatt. Extrém zene egyáltalán nincs, az az egy-két lightosabb koncert, ami érdekelne meg unalmas, mert a közönség szarik bele, de ahogy néztem, a zenekarok is... Egy death metál, vagy egy goregrind előadó sokkal lelkesebb szokott lenni a Live-ban, és a többiek sem csak ülnek hátul, hanem a nagy részük előre megy, aztán az elsősorban headbangelnek izomból, a többiek meg bólogatnak, vagy pogóznak, egy-egy szám végén meg fölhördülnek. Úgyhogy amíg itt van a Live, én nem látom értelmét, hogy a Rongyba járjak, mert az ott szerzett eddigi élményeim minden tekintetben alulmúlják a többi bulit, amin jelen voltam.
2015. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rockklub :)
2015. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!