Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről lehet beszélgetni az...

Miről lehet beszélgetni az edőtársammal úgy hogy nagyon régota ismerjük egymást régebben nagyon sokat beszélgettünk de most vagy hét éve semmi?

Figyelt kérdés
Együtt jártunk ovodába és akkor nagyon sokat beszélgettünk meg játszottunk együtt és nekem ez hiányzik. Mikor elmentünk suliba mindennek vége lett. Aztán három éve elkezdtem triatlonozni és rájöttem hogy a fiú is triatlonozik. És hát 3 évig nagyjából csak köszöntem neki,de volt higy vissza se köszönt, még az elején mikor elkeztem. Témák? Miről kezdhetnék vele beszélgetni?

#kerékpár #fiú #futás #óvoda #úszás #triatlon #beszélgetés edzőtársammal
2019. okt. 31. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek?
2019. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet azora introvert lett.

Nem marad meg mindenki olyan mint volt

2019. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de inkább témáknak jobban örülnék. Amúgy meg szerintem a fiú nem is emlékszik már az oira. Edzésen is százszor el kell mondani a feladatot hogy felfogja
2019. okt. 31. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Az időjárásról, faviccekről, facebookos “Tudtad-e” erdekességekről
2019. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Azért kérdezem, mert úgy említed őt, hogy "a fiú".
2019. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok
2019. nov. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!