Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy nőnek állítólag mindig...

Ha egy nőnek állítólag mindig a szőke, vilgos szemű, bőrű ffiak tetszenek, (ilyen a férje is) akkor miért olvadozik ezektől a sötét szemű, bőrű török szinészektől?

Figyelt kérdés
De nem csak a szinészektől.. ha egy magas sötétebb tónusú csávóval beszélget egy feleség.. látni rajta,hogy kikerekedett csillogó szemmel nézi!
2019. nov. 2. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek rasszistàt aki összejött egy kisebbség növel, ugy hogy minden porcikàjàval gyülöli öket.

És Hitlernek nem zsido volt a felesège amugy?


Ennek okai talàn. Àllati ösztönök?hogy mindegy ki csak ffi/nö legyen

2019. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt is érvényesül:" A szomszéd kertje mindig zöldebb" mondás.
2019. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen.. én is ismerek rasszistának,hungaristának mondott csávót aki csak sasolja a barna csajokat!
2019. nov. 2. 20:34
 4/10 A kérdező kommentje:

De most tényleg!

Mi van akkor ha egy szélső jobbos radikális embernek (ffi-nak/nőnek) titokban mindig is tetszettek a barna,vagy a fekete kinézetű személyek!

Az izlés ellen lehet mit tenni?

2019. nov. 2. 20:40
 5/10 A kérdező kommentje:

A Schindler listájában is van egy nagyon jól elkapott bemutatás az emberi izlésnek,vágynak!

Amikor Amon Goeth lemegy este a zsidó szolgálólónőjéhez,és a fritz teljes zűrzavarban van saját önmagával mert tetszik neki a csaj!

Végül gyözött a radikális énje mint tudjuk!

2019. nov. 2. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert attól függően hogy valakinek tetszenek a kék szemű szőke hajú férfiak, ugyanúgy tetszhetnek neki a fekete hajú barna szemű férfiak.

A kettő nem zárja ki egymást.

Meg mellesleg egy ember megjelenése nem csak a haj és szemszínéből áll.

2019. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezen egyszer én is elgondolkodtam, nekem is a szőke hajú, világos szemű férfiak tetszenek (elsősorban), emellett bejönnek az ázsiai férfiak is. Viszont az arab/török/olasz, egyéb latinok egyáltalán nem.

Erre nincs logikus magyarázat, ilyen az ízlés...


L

2019. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk az ázsiai férfiak és a déli mediterrán külső között olyan hatalmas különbség nincs.

(Sötét hajúak,szemű mind 2)

2019. nov. 3. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően előbb fogok észrevenni egy mediterrán típusú fickót, de ha a skandinávnak jobb a dumája, akkor tőle olvadok el. :D

Erre nincs megfogható válasz, ilyenek az emberek.

2019. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De akkor miért van fajgyűlölet?

Egy nem rusnya barna/fekete férfi,vagy egy szintén vonzó fekete nő ugyanúgy lehet zsánerük ezeknek a radikális,nacionalita felfogású embereknek mint bárkinek!

Ez nem úgy működik,hogy eldöntjük és kimondjuk,hogy fujj fujj aki nem szőke az nekünk már nem is tetszik! Nem! A legtöbb embernek igen is tetszenek a barnább bőrű,sötét hajú,szemű emberek! Így már is értelmét vesztette a rasszizmus!

2019. nov. 4. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!