Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen helyszínen, rendezvénye...

Milyen helyszínen, rendezvényeken vagy hobbin lehet sok embert megismerni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 18:42
 1/1 banajoskaxd válasza:

Szia, nemtudom mennyire tartozik a felsoroltak közé, de azért leírom mert nekem bejött:D


Nemrég redditen találtam egy subot (csoport) ahol nasit lehet cserélni külföldiekkel, akárhova-akárhonnan. Itt találtam egy Amerikait akit EU nasit keresett, beszélgettem vele és lerendeztünk egy cserét, ezalatt tök jól összehaverkodtunk, elbeszélgettünk stb..plussz amikor postoltam a kapott cuccokat, akkor tucatszám irtak rám magyarok, amcsik, és amerikában élő magyarok hogy ők is benne lennének, meg hogy milyen jó cuccokat kaptam:D Összeségében egy tök jó kis élménnyel és tapasztalattal szálltam ki ebből az egészből, ha gondolod kipróbálhatnál teis valami ilyesmit:D Ne mindig a megszokott dolgokat hobbi, buli rendezvény stb dolgokat próbáld:D

2019. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!