Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyira unatkozok, szeretnék...

Annyira unatkozok, szeretnék új embereket megismerni de nem tudom hogy hova menjek vag mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs még pasim se szerintem a kevés társasági élet miatt. De nem tudom hogy vannak e ilyen ismerkedős összejövetelek egyelatalán? Vagy hova iratkozhatnék be ahol több korombelit megismerhetnék? 17/l
2019. jún. 18. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sport, tánc, nyelvtanfolyam:) én mindegyiken kötöttem hosszabb-rövidebb barátságokat.
2019. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen klubba kellene járnod, pl sport, vagy kisebb vallási közösség, vagy valamilyen csapat kellene neked.

Vannak táborok is tizenéveseknek, keress rá a neten!

2019. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik olyan hogy pszichodráma csoport, ami lényegében egy pszichológus által vezetett önismereti foglalkozás. Ott normális, önmagukért tenni akarok fiatalok vannak, van nyári táboruk is, nézz utána, nagyon ajánlom.
2019. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!