Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én látom ezt így vagy mi?

Csak én látom ezt így vagy mi?

Figyelt kérdés

Minden nap csak egyre monotonabb mindenki ugyan azt teszi, a többiek csak játsszák az eszük hogy milyen f @ sz á k a sok okos figyelemhiányos... Minden ember csak megszületik tanul dolgozik nem vezet sehova értelmetlen de mégis mindenki komolyan tudja venni, én ezen csak röhögni tudok a legjobb az egészben hogy a társadalmi normákat mi határozzuk meg és emiatt már mindenki fél más lenni és csak fajul én nem értem ki tud így élni akár még boldog lenni xd

Közbe pedig mindenki fél a haláltól pedig inkább az a megváltás és ez amúgyis csak úgy végződhet 🙃


Szóval aki nincs tagadása mondja már el hogy hogy tudnak így élni az emberek?



2019. nov. 4. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van szarul
2019. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nihilista vagy. Sokan vagyunk így ezzel, és teljes mértékben igazad van, a létezés maga a szenvedés, az élet egy hulladék dolog. Egy feneketlen pöcegödör, ahonnan a kiút a végén a halál. Hát van aki nem bírja és végez magával, van akit elvisz a betegség és van aki kimaxolja, bár semmi értelme. Viszont hogy az emberiség mint faj fentmaradjon a természetben, monotonná és rendszerezetté kellett tenni az életet jórégen. Most már lehetne picit lazítani, de ha ezt megtesszük, jólétünkben egymást gyilkolnánk. Nyilván aki gyárban dolfozza le az életét szalag mellet vagy spárban kasszásként, annak kifejezetten értelmetlen az élete (nem lenézés), de sokan azért veszik komolyan hogy a jövő nemzedékére olyat hagyjon, amit ő állított elő és sokáig fentmaradjon, használják (lásd számítógép, okostelefon, űrhajó). Ami pici értelmét látom esetleg az életnek az az, hogy maradjon fent a neved és légy ismert, produktív a találmányoddal. Vagy pedig. ha ez nem megy mert nem vagy olyan géniusz, segíts azokon az embereken, akik tényleg ultraokosak, legyél mentős pl. Hátha az kirángat a dologból. Nem mondom, hogy válaszd a gyors kiutat, de ha a maxolást váélasztod, hát.... kitartást ehhez a sz@rhoz....
2019. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De szépen felvazoltad a problémát. Csillagos ötös.

Most azt is mondd el kérlek hogy mi a megoldás, úgy, hogy dolgozni kell napi 8 órában, a hét majdnem minden napján, igy tartalmas kapcsolatokat nehéz ápolni, pláne kialakítani, márpedig dolgozni kell, különben éhen halsz. Emellett pedig a legtobb hobbi vagy pénz, vagy időigenyes.

Csak panasszal jöttél, vagy van is mondandód?

2019. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
#3 pont ezaz, hogy lazítani kéne, mondjuk 6 óra per nap, vagy csak 4 napos munkahét. Elég jól kialakítottuk már a jólétet Európában, hogy ezt megengedhessük magunknak. De ha lazítunk, az emberek egy idő után beleunnak a szabadságba és gyilkolni fogják egymást. Pedig amíg nem lazítunk, addig az átlag ember rosszul fogja érezni magát, mert az élete több mint 80 százaléka azzal fog elmenni, amit nem szeret.
2019. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pont ezt nem értem hogy ezeket mind megteszik dolgoznak jelen esetemben tanulnak, miért hogy dolgozhassanak ÉS EZ MÁR MI?? És még mindig sokan úgy gondolják hogy a halál az rossz pedig az a megváltás...


Ezt a gondolkodást valahogy ki lehet gyepálni valami gyógyszerrel mert ez egyszerűen felemészt én mostmár csak arra tudok gondolni hogy milyen jó lenne ha vége lenne pedig nem vagyok rossz tanuló meg semmi hasonló dolog ami miatt ez logikus lenne.

2019. nov. 4. 23:59
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem fogod látni az értelmét az életnek, mert nincs. Ne is keresd. Sodródj az árral, hátha valami változik egyszer jó irányba, mást nem tudsz tenni, úgyis csak ez az egy életed van, az utánalévő végtelenségben pedig már úgy nem leszel. Az embereket a romboló természetük miatt le kell kötni valamivel életük során, mert ha nincsenek kemény pórázon, tömegmészárlásba kezdenek és/vagy tönkreteszik a jólétünket, visszarepítenek minket időben, semmissé teszik az eddig kifejlesztett és feltalált dolgokat. Nem az egyén a lényeg a mi szemünkben, hanem a faj. 7,5 milliárdból 1 nem sok ha kiesik, de mondjuk 2 milliárd egyszerre az már nagy kiesést okozhat, mert sok géniusz lehet köztük.
2019. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Több dologban egyet értek veled, azonban a halál nem megoldás. Inkább pont az lenne a megoldás, hogy próbálna meg mindenki, vagy legalább sok ember más lenni, változtatni önmagán, és a többi, aki nem változtat önmagának, az meg elfogadni, hogy csak ez viheti előre a dolgokat - a változást, változtatást pozitív értelemben értem. Tehát a változás engedése a kulcs a dolgokhoz.
2019. nov. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, hogy te hol dolgozol.


Elég röhejes az, hogy úgy tekintessz az emberiségre, mint valami homogén massza, tehát ha te nem szereted a munkád, akkor más se szeresse a sajátját. Pedig van aki megtudja választani, hogy hol dolgozzon, nem csak magára vállal valami kényszer szar melót.

A kérdésed annyiban összefoglalható, hogy neked szar életed van ezért megakarsz halni.

2019. nov. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én még tanulok, nem utálom halálosan meg viszonylag jó / közepes jegyeim vannak.
2019. nov. 5. 07:16
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi van már???? Manapság a fiatalok 99 %-a így gondolkodik? Élj tartalmasabb életet és akkor nem fogod így érezni! Sportolj, segíts másokon, élj társasági életet! Az életet lehet boldogan is élni. Ha annyira xar lenne, mint ahogy leírod, akkor miért ragaszkodnának annyira hozzá még betegen is?
2019. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!