Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy éltétek meg a középisk...

Ti hogy éltétek meg a középiskolát?

Figyelt kérdés

Elétetek legjobb időszaka volt, vagy a legrosszabb?o.o

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 6. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

A legrosszabb. Ált. suli, fősulik sokkal jobbak voltak. Az osztályunk nagyon klikkesedett, nem találtam a helyem, mert én nem voltam részeg minden hétvégén, nem jártam bulizni, nem cigiztem. Otthon jobban szerettem lenni, plusz otthon segítettem, mert anyukám daganatos beteg volt.

Túl jó kislány voltam, nem illettem sehova, tanulás szempontjából 4-es tanuló voltam.

2019. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Az általános után megváltás volt, nagyon szerettem.
2019. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Legjobb. Egyrészt megváltás volt a szörnyű általános iskolai tanárok után, másrészt voltak sikereim, nagyon kedves osztályközösség volt, pár kiemelkedően jó tanár is jutott (a többiek sem voltak rosszak), nem bántott senki, és akkoriban még nem csesztem el az egész életemet.
2019. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Az általánosnál jobb.

Az osztályommal nincs bajom csak a tanárokkat utalom. Pl párazor megkaptam h nem tudok beilleszkedni neg hasonlok, ami eleg szarul esett az osztalyfonoktol mikozben en ugy erzem vannak barataim, nem vagyok kozponti szemelyiseg az osztalyban de azert szerintem be tudtam illeszkedni... meg egyéb problémaim is vannak a tanarokkal, igazabol csak ez zavar most.

Szerintem nem eletem legjobb idoszaka, de egesz jo. Hogyha nem utalna a legtobb tanar akkor megjobb lenne

2019. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Tuti jobb volt mint most.

Szartam a világra, csak jól éreztem magam, szerettem az lenni aki vagyok. Még voltak álmaim, ideáim a világról, most meg...

2019. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Én most vagyok végzős. Azt nem merném kijelenteni, hogy életem legrosszabb időszaka volt ez az 5 év, de nem éreztem jól magam bőrömben és ez a mai napig nem változott. Szerencsére már csak mondhatni pár hónap és szabadulok innen.
2019. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Vegyes érzelmekkel..

Így visszagondolva jó volt mert fiatalabb voltam,sokat lógtam haverokkal,most meg mindjárt 35.

Amit nem szerettem igazából az a diákok szivatásai voltsk. Nem voltam egy izomkolusszus,nulla ismerősi köröm volt,így hébe hóba rám szálltak.

2019. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem. Jó időszak volt, normális, jó osztályom volt, voltak barátaim, szerettem oda járni, jól is ment a suli. Ahol nem éreztem jól magam, az az általános iskola volt, a legjobb időszak pedig az eddigi életemben az egyetem volt.
2019. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a gimis évek voltak a legzűrösebbek, sokat jártam az iskola mellé, volt olyan félév, amikor öt tárgyból buktattak meg és végül a harmadik gimnáziumban érettségiztem le.
2019. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Elment, de sosem csinálnám vissza. Egy-két jó emlékem van onnan, amúgy egy nyűg volt, de különösebb trauma nem ért soha. Senki sem szívózott velem, lett egy nagyon jó barátnőm, úgyhogy összességében nem mondom, hogy rossz volt, de lefárasztott.
2019. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!