Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Animések, ti hol szoktatok...

Animések, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok, sajnos nincs túl sok időm elmenni helyekre ismerkedni, meg nem is igazán tudok ilyen helyeket. Milyen oldalak vannak ahol hasonló érdeklődéssel rendelkező emberekkel tudnék ismerkedni? Facebookos csoportokat ne ajánljatok.
2019. nov. 10. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, majd figyelem a válaszokat.
2019. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg nem kötekedésből, csak kíváncsiságból, mert nem tudom, milyenek azok az "animések"?

Én nem vagyok képben.

Ők egy külön embertípus vagy mi?

Valaki felvilágosítana?

2019. nov. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az az animés aki animéket néz (japán rajzfilm)

elég népszerű, saját szubkultúrája van

2019. nov. 10. 02:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, amikor még létezett az Otaku Fórum oda járogattam, de ott se kifejezetten ismerkedési szándékkal, csak chatelgetni a többiekkel unaloműzésként, miután az megszűnt, nem keresgéltem tovább, de nincs is rá igényem, animésből is ezer meg egy féle, van animés ismerősöm de csak ritkán beszélünk animékről mert ami neki tetszik az szerintem szar, ami neki szar, az szerintem egész jó, pl ő szereti a véregzős, dark, szadista, kegyetlenkedős, beteg cuccokat, én azokat utálom, én az ilyen egyszerűbb lelkileg nem megterhelő animéket szeretem, szóval attól hogy animés még nem biztos hogy stimmel az ízlésünk, emiatt aztán nem is az alapján keresek kapcsolatokat hogy animés e vagy sem.
2019. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy élőben, ha úgy van (a legtöbb helyen azért hébe-hóba vannak animés rendezvények, csak nincsenek mindig jól reklámozva), meg interneten. Pl. innen is van animés barátom.
2019. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!