Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Animések! Ti hol szoktatok...

Animések! Ti hol szoktatok ismerkedni, barátkozni egymással?

Figyelt kérdés

Mióta dolgozom egyre kevesebb baráttal tartom a kapcsolatot, sokan el is mentek továbbtanulni más városokba. Eddig se nagyon voltak olyan barátaim akikkel kitudtam volna beszélni a hobbijaimat, de most mégis vágyok egy olyan ismerősre aki érti is amiről beszélek :D Elsősorban neten ismerkednék mert a világ végén lakom.

21/L


2013. júl. 18. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár én már nem vagyok nagy animés, én annak idején fórumokon ismerkedtem, sok barátot is szereztem.

Esetleg ajánlanám a Tumblr-t is, ott mindenféle fandomból megfordulnak emberek. Nagyon jó időtöltés, és külföldiekkel-magyarokkal egyaránt ismerkedhetsz. Én már szereztem ott magyar barátnőket, akikkel azóta sülve-főve együtt vagyunk, illetve külföldi barátaim is lettek, akikkel néha-néha meglátogatjuk egymást. :) Nagyon örülök ennek, mert a mindennapokban nehéz más fangirlökkel ismerkedni, főleg az én korosztályomból. :)

Remélem, tudtam segíteni!

24/L

2013. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint ha én tettem volna fel a kérdést :)
2013. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, többnyire... sehol.
2013. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Animés oldalakon, én konkrétan ezen: [link]
2013. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Skype, rengeteg haverom van fent, lányok is. Lehet egymásnak ajánlgatni stb..
2013. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én még csak 12 vagyok, de nekem csak egy barátom van. Ő az én noonam aki egy országgal arrébb lakik. Van amikor ki esik pár nap, hogy nem dumálunk, de egy hetet sem birunk ki egymás nélkül.

Mivel a barátnőmmel csak online beszélek kicsit magányos vagyok szóval (kb.) tudom mit érzel. Szerintem ha barátot szeretnél menj el a lakhelyed legnyüzsisebb helyére és néz körül hátha találsz egy másik otakut. Ez úgy hangzik mint egy anime kezdete, de szerintem lehet belőle valami. Kicsit álmodozó vagyok (ha mangakának készül az ember kell is), de szerintem próbáld meg. :)

2013. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy AnimeAddicts-on nézegettem a chat-et, de ott már látszik, hogy összeszokott csapat van, nem merek csak úgy odamászni :D meg igazából nem vagyok az a nagy társasági lény, inkább egyszerre csak egy emberrel beszélgetnék.

Nálunk nincs ilyenfajta nyüzsgés, meg amúgy is neten akarok ismerkedni.

2013. júl. 22. 20:55
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én is szívesen ismerkednék/barátkoznák animét kedvelőkkel.

Régóta nézek animéket, rengeteget láttam már szóval biztos lenne miről beszélgetni. Kedvenceim pl. Air, Clannad, Angel Beats, Madlax, Noir, Steins;Gate, Rosario to Vampire, Ikkitousen, Ghost In The Shell stb.

Ha gondolod írj!

2013. aug. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia kérdező.Nálam is ez a helyzet.Eddig kb 1 olyan barátom volt,aki szerette az animéket,aztán ő is oylan divatmajom lett.Nálam is pont ez van,hogy összeszokott társaságban nem szeretek ismerkedni.Amúgy ha érdekel,én amiket nézek/ismerek:bleach,full metal alchemist,full metal alchemist testvériség,naruto,naruto shippuuden,yu yu hakusho,de még van egy pár olyan,amit majd nézni akarok.Ja,és 21 vagyok,"F"
2014. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!