Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Teljesen le vagyok döbbenve. Szóval .. 3 éve vagyok együtt a párommal,neki van egy húga aki az én sógornőm. Viszont, a baj az, hogy ez a csaj nagyon furcsán viselkedett a kezdetek óta. Érdekes egy lény. Nem foglalkoztam ezzel ,elviseltem,úgy voltam vele nem mindenki egyforma. Ide is járt ,fogadtam kedvesen,rendesen, sőt volt hogy vitaztunk a párommal és mellém állt ,és mondta hogy biztosan szeret engem a párom csak feszült. De egy ideje megromlott a kapcsolatunk ugyanis meguntam a mindennapi idejarast és semmit sem csinált csak jött és nezett. Tegnap ismét jött viszont nekem nem volt időm szülőire kellet mennem így anyukám vigyázott a gyermekemre,és ő jött. Anyukám kedvesen beszélt vele ,és sok mindent elárult neki a kedves sógornőm,többek közt azt is,hogy ő mindig mondja a páromnak hogy ne legyünk együtt,minek vagyunk együtt és ilyesmi. Meg ilyen hasonló kedvessegek,ja meg azt hogy szerinte engem a párom nem is szeret. Na ezt anyukám elmondta nekem, én azonnal számon kértem a páromat,amire azt felelte hogy igen valóban mondogatja már legalább egy éve. És de szeret nagyon is. Na én erre még mondtam a páromnak hogy a húgával befejeztem egy életre. Csak nem tudom mit csináljak a parommal, haragudjak vagy ne. Kicsit rosszul esik ez az egész,és nem tudok gondolkodni sem . Ti mit tennétek?
2019. nov. 13. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod nem tehet róla. A húga viszont elég hülye, nincs élete vagy nem tudom. Ha ilyenekre ráér.
2019. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélnék vele, hogy tudom, hogy miket mondott tegnap anyukamnak.

Megmondanàm, hogy ne járkáljon oda, ha csak én vagyok otthon.

A páromra nem haragudnek, nem tehet az ember a családjáról

2019. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is így érzem. Viszont kicsit átverve érzem magam,mert nem mondta a párom ezt ,és látta,tudta , hogy én meg bízom benne,közbe meg ezt gondolja.
2019. nov. 13. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!