Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt a trükköt meglehet csinálni?

Ezt a trükköt meglehet csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok hogy messengeren amíg fentvagyok és mivel nemakarom hogy az egyik ismerősöm lássa hogy fent vagyok és azt főleg nem hogy rámírjon. Ezért arra gondoltam hogy meglehet-e csinálni azt hogy csak addig tiltom őt le amíg fent vagyok messengeren és amikor kilépek akkor gyorsan feloldom a tiltást. Persze ezt is úgy szeretném hogy ne lássa azt se hogy letiltottam egy ideig aztán hirtelen felodottam a tiltást. Amúgy gondolom most azt írnátok hogy csak kapcsoljam ki az elélhető állapotot és kész.

Hát rájöttem hogy sajnos csak addig vagyok láthatatlan a többiek számára amíg az üzeneteket nézem. Viszont hamár ráírok valakire akkor látható leszek szóval ez a trükk sajnos nem vált be nekem.

Viszont szerintetek ez az idéglenes letiltásos taktika fog működni ?



2019. nov. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerubb ha csak torlod vegleg?
2019. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem akarom törölni. Csak azt szeretném elérni hogy ne lásson engem mert mindig irogat nekem ha látja hogy fent vagyok.

Szóval szerinted működne ha csak idéglenesen tiltanám le ? Kapna ő róla értesítést ha letiltanám ? Illetve kapna-e értesítést arról is amikor a tiltást feloldom ?

2019. nov. 16. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Értesítést nem kapna róla, de ha random módon rád klikkelne mert írni akar neked valamit, akkor látná, hogy épp le van tiltva.
2019. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor majd ujra akar irni par perc mulva akkor majd kiirja neki h letiltottad:( figyu legyel vele oszinte ha idegesit😅
2019. nov. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!