Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek olyan lánnyal...

Hogy ismerkedjek olyan lánnyal, akivel gyakran találkozok?

Figyelt kérdés

Egyetemen van egy pár szép csajszi, akik elég szimpatikusak, viszont az egyikkel minden nap van közös gyakom, a másikkal meg csak szimplán mindig összefutok. Amiket eddig megpróbáltam, és balul sült el: bejelöltem/bekövettem aki tetszik, nemjelölt vissza, és ezután egész évben full cringe volt a vele való találkozás. Második: Ráírtam, pár mondat után nem írt vissza, és a vége ugyan az lett mint az elsőnek. A Harmadik, személyesen mentem oda hozzá és kezdtem el vele beszélgetni, de mindig tő-mondatokkal válaszolt, így levágtam mi a szitu, tehát ugyan az lett a vége mint a másodiknak, így a végeredmény 3x-os cringe overload lett, az egész évben.


Tudnátok tanácsot adni, hogy sikeresebb legyek ezen a téren? :'D Bármit meghallgatok.



2019. nov. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mond azt hogy vannak jegyzeteid, vagy gyakorlatilag bármit amivel magadra vonod a figyelmet, aztán elmondod, hogy 5egész fölötti az átlagod, annyi a kredited hogy nemtudod hová rakni és annyi ösztöndíjat kapsz, hogy tevetted meg apunak a várost.
2019. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

A leirtakból az jött le, hogy nem megfelő módon mész oda hozzájuk és kezdesz el ismerkedni. Úgy menj oda és beszélgess velük, hogy ne csak sejtsék hanem tudják is, hogy te bizony nagyon kedveled őket. Általában a lányokat nem igazán izgatja fel, ha egy fiú úgy megy oda, mintha barátkozni szeretne (persze vannak kivételek pl: ha amúgy is bejön neki a srác vagy ha a lány nagyon félénk)

Legközelebb ha látsz egy szimpi lányt, akkor határozottan, felemelt fejjel és jó sok önbizalommal menj oda, meg ha nincs is!!! Mosolyogj rá, találj valami indokot arra, hogy akár csak egy pillanatra megerintsd, ne stresszelve el, legyél laza és minél jobb kedvű. Ha is ismerkedett, akkor határozottan megnő a lányok száma, akiknek a figyelmét magadra vonhatod.

Nálam elég érdekes a helyzet, mert sokszor előfordul (de tényleg sokszor) hogy egy lánnyal ha sokat töltők időt, akkor egy idő múlva elkezdek neki több mint szimpatikus lenni. Én nem tudom mi annyira vonzó az én személyiségek én, de nagyon örülök neki!


Én sok önbizalmat szereztem régen azzal, hogy utcán random lányokkal vettem fel a szemkontaktust és tartottam azt, még el nem nézett, vagy addig míg már túl közel nem volt és már a fejemet is el kellett volna fordítani. Próbáltam minél több ismerősöm (fiút és lányt is) megérinteni, minél többet beszélgetni velük és elengedi magam a társaságukban. Más szóval; elő gyakoroltam 😄

Szóval ne feledd! Az első megközelítés nagyon fontos és sokat nyom a latba, hogy továbbiakban szeretne e a lány veled bármit is kezdeni. (Ha online próbálsz meg ismerkedni, azzal sok esélyt elveszel magadtól, mert ott mindenkinek nagy az önbizalma és bármit leír, így te sem leszel kulomb a többitől és ha külsőre nem igazán jössz be neki, akkor eléggé le** khmm.. hanyagolni fog. Ezért is nagyon fontos, hogy az ismerkedés első lépését realben tedd meg és ne neten.


Sok sikert!

2019. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Odamész, és elhívod randizni azzal a szöveggel, hogy szívesen megismernéd jobban. Ennyi a titok és nem több. Ezzel van a legjobb esélyed.
2019. nov. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem jössz be neki. De ha el is mennétek randira ott is ilyen flegma lenne, csak kínos lenne az egész. Szerintem az ilyen lányokat hagyni kell, majd megtanulják értékelni a "kevésbé vonzó" férifiakat is, (vagy nem...)
2019. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Gondolod majd ezek a szép csajok pont veled akarnak ismerkedni, mikor állandóan körberajongják őket, és jobbnál-jobb férfiak közül választhatnak. Ébredj már föl kérdező, már teljesen más világot élünk.
2019. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak az a baj, hogy nem akarsz konkrét lenni, akkor próbáld meg azt, hogy elkered a csajtol a jegyzetete, mondván o nagyon szépen ír és abból könnyebb lenne tanulni

Ha be jössz a csajnak, valószínűleg lesz folytatás


(Barátom így majdnem felszedett véletlenül egy csajt 😂😂

Pedig neki csak tényleg a jegyzet kellett, mert szegény kb olvashatatlanul ír 😅)

2019. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!