Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ilyen sok menő ember...

Tényleg ilyen sok menő ember van akinek izgalmas minden napja? Hogy bírják ezt?

Figyelt kérdés

Ezt látom a közösségi oldalakon, hogy nagyon sok embernek manapság minden napja egy kaland, soha nincs otthon, mindig történik vele valami. Szomszédomban él egy menő influencer lány. Soha nincs otthon, csak aludni jár haza, de legtöbbször azért se. Állandóan úton van. Az instáján látom, hogy minden reggel egy újabb menő reggelizőben vagy kávézóban indul a napja, aztán fotózza magát valami termék miatt vagy elindul megnézni valamit, ebéd egy prémium étteremben, majd késő délután találkozó a barátokkal, aztán este buli-fesztivál-celebesemény. Hétvégen külföldi kaland, akár több ország is. Mindig más.

Kicsit irigylem is (férfi létemre) de nem értem hogy lehet így élni és hogy képes erre ennyi ember? Nekem csomó hétköznapi problémám van. Múlt héten lázas voltam, ki se tudtam szállni az ágyból, ma ment a hasam egész nap. Ezekkel az emberekkel hogy nem fordul elő ilyesmi? Soha nem kapja el őket a szapora? Napi 3 program, meg hétvégén egy csomó más. Nekem erőm se lenne erre.

Ismertek ilyen embert közvetlen közelről? Én örülök ha elmegyek egy hónapban egyszer külföldre, de akkor se jutok el ott is 8 különböző menő programra, örülök ha összejön egy-kettő.

Amúgy ezek miatt az emberek miatt szakítottak már velem, mert unalmas vagyok állítólag. Hétközben ugyanis nem voltam képes reggel 7 indulás és este 6 érkezés után még programokat kitalálni minden napra. Más hogy csinálja ezt?


2019. nov. 27. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

"Én örülök ha elmegyek egy hónapban egyszer külföldre, de akkor se jutok el ott is 8 különböző menő programra, örülök ha összejön egy-kettő."


Örülj neki, b+ anyádat.

2019. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinézet, pénz, energia, na meg a hormonok ennyi kell hozzá csupán. Most figyelj, akinek ezek megvannak azoknak a világon semmi gondja nincs, max ha valami rajtuk kívülálló probléma lép fel. Ők élnek, ez a felső pár százaléka a fiataloknak, a többi meg ki mennyire de szenved.
2019. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!