Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a címe annak a volt tv-csat...

Mi a címe annak a volt tv-csatorna első nagyon izgalmas websorozatának, amelyben egy Shoemaker nevű ember volt a főszereplő?

Figyelt kérdés
A sorozat a világ pusztulásáról szólt és arra emlékszem csak, hogy iszonyat izgalmas volt, sok rövid rész apránként sűrűn adagolva, és imádtam, és most eszembe jutott és tökre újraolvasnám, de azt sem tudom, hogy hogy keressem. Szerintem az A3 tv-csatorna honlapján volt, de már ebben sem vagyok biztos, hogy az volt a tv-csatorna neve, és különben is, ha igen, akkor is, hol lelhető az vajon fel újra?

#A3 #websorozat #Shoemaker #webserie
2018. ápr. 7. 17:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Fú, de régi kérdésem és fú, de rég meg is találtam rá már a választ, de olyan régen, hogy akkor ki is maxoltam, végig is néztem, és már el is felejtettem újra azóta, de gondoltam, újra megkeresem és nyomot hagyok itt hozzá: Másnap a magyar címe, eredetileg meg Afterworld és max. 3 perces alig animált részek, és az AXN adón ment anno. :)
2022. febr. 2. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!