Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik a leggyakoribb nő beszédté...

Mik a leggyakoribb nő beszédtémák?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mások kibeszélése áll az első helyen, milyen témáik vannak még ezen kívül?

2019. nov. 30. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Fozes, mosas, vasalas
2019. dec. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem még a gyerekek is.
2019. dec. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
A legeslegfontosabb téma a divat (öltözködés, ruhák), a vásárlás, a pasik és a szépségápolás. A gyerekek és a házi munka is fontos. A pletyka is ott van, de az embere válogatja. Nyilván vannak olyanok, akik nem szeretik ezt vagy azt a témát, de szerintem a vásárlás és a divat mindenkit érdekel valamennyire.
2019. dec. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Tegnap pl a munkahelyeinkről beszélgettünk a barátnőimmel, aztán a rasszizmusról, majd a bowlingozásról meg a kutyákról is kicsit. Közben meg társasjátékoztunk.


Viszont életemben nem beszélgettem a vásárlásról meg a mosásról.

2019. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

4# jajj hagyjad utolso

Itt majd a pasik jol megmondjak h az OSSZES no mirol szokott beszelgetni. Nekunk mar meg se kell szolalnunk

2019. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Imádom az itteni férfiakat. Ha panaszkodni kell, akkor nem restek panaszkodni arra, hogy "a mai nők már egy rántottát sem tudnak osszeutni, és nem hogy takarítanak, még utánuk kell takarítani" de amikor a nőket kell megalazni, akkor bezzeg semmi más nem jár a kis agyunkban, mint a férfi kiszolgálása.


És kérdező, a fantáziádra van bízva. Biztos vagyok benne, hogy jobban tetszenének a saját rosszindulatú elképzeléseid, mint a valóság.

2019. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem éri meg rajtuk lovagolni, mert ide csak az életunt férfiak jönnek fröcsögni, akiket eddig már vagy kétszáz nő utasított vissza. További kellemes vergődést kívánok nektek.
2019. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
érdekes, 8 válaszból 4 et mégis nők írtak...
2019. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Írjatok már le egy ilyen divatos-vásárlásos párbeszédet. 😃
2019. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak olyan faék egyszerű nőkkel volt dolguk, akik ilyenekről beszélnek, mert a normálisok szóba nem állnak velük :D
2019. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!