Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyek a leggyakoribb eseménye...

Melyek a leggyakoribb események, amelyeken ha részt veszünk találkozhatunk híres színészekkel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszkár-díj átadó pl.
2018. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Például a színház körül érdemes ólálkodni.
2018. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha hírességekkel szeretnél beszélgetni akkor ne azt várd mikor mehetsz a közelükbe. Ők is emberek és le merném fogadni, hogy nem mind olyan boldog a hírnév miatt. Sokan inkább fel sem néznek facebookra mert tudják mi fogadná őket. Az eleinte jó és izgalmas lehet, hogy tudnak rólad és látni akarnak de ez is mint minden unalmassá válik. Megszokod. Szóval ha ismerkedni akarsz ilyen emberekkel írj nekik levelet. Legyen egyedi és ne úgy írd, mintha a jóistennek írnál hanem, mint egy barátnak. Próba szerencse. Lehet válaszolnak is.
2018. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak látni szeretnéd őket, magyar színészeket leggyakrabban a híresebb pesti színházak környékén lehet látni. Sorozat színészekkel, illetve akár hollywoodi híreségekkel pedig forgatásokon lehet találkozni, például ha statiszta vagy. Én így "találkoztam" Ryan Goslinggal is. Leszólítani őket tök ismeretlenül szerintem nem illik, ők is ugyanolyan emberek, nekik is van magánéletük.
2018. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pesten simán össze lehet futni velük, főleg belváros környékén.


Vannak éttermek ami elég jók, de nem is őrülten drágák, oda simán beülnek színészek. Láttam már Rékasi Károlyt, híradósokat. De legutóbb Maya Gold sétált el mellettünk az utcán.

2018. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!