Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Apró kedvességek a mindennapok...

Apró kedvességek a mindennapokból amikre a mai napig emlékeztek?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani párat,pl arra gondolok,hogy amikor rossz napod volt akár egy idegen is csalt mosolyt az arcodra valamivel,mi volt az? Esetleg egy tanár meghatározó mondata ami mélyen érintett pozitiv ertelemben,ő mit mondott? Apró dolgok a hétköznapokból mégis az adott pillanatban igenis sokat jelentettek

Örülnék ha írnátok párat!:) jöhetnek hosszabb történetek is,mindenkinek örülök :)



2019. dec. 11. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
a
2019. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én már nem diák vagyok (24) de ritkán előfordul ilyen eset. Valamelyik nap éjszakás voltam és kopogtattak az ajtón. Vasútnál vagyok egyébként, egyedül voltam az állomáson,olyan 23:15 lehetett. Egy idős házaspár kért segítséget tőlem, hogy hívjak nekik taxit, mert elment az utolsó busz előttük és a szomszéd faluban laknak. Telefonálgattam, végül sikerült hívni egy taxit. A nénike a kezembe nyomott egy marék cukorkát, nagyon aranyos volt. Örültem,hogy segítettem nekik.
2019. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerü apróság, hogy amikor magam alatt voltam, a trafikos lány szép napot kívánt és olyan mosolygós volt, hogy nekem ettől jobb napom lett.
2019. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régebben talán volt ilyen, ma már csak elmennek az emberek egymás mellett.

Apró kedvesség?

Mentem az utcán, beborult valaki az árokba, segítettem neki. Egy részeg fetrengett az utcán, kihívtam neki a mentőt.

Ellenpélda:

Két nő beszólt a járásom végett.

Egy nő visszakiabált a járásom miatt.

Fiatalabb személyek a hátam mögött nevetgéltek.


Szerintem ez mind apró, és szép gesztus.

2019. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Régi munkahelyemen fuvarszervező voltam,meg mivel a főnöknek nem volt már kedve dolgozni agyilag,a céget is vittem. A sofőrök leptek meg olykor-olykor. 1 szál virág az asztalomon,vagy csoki ☺ Nagyon aranyosak voltak. Szülinapok alkalmával vagy Húsvét (csokitojás) Mikulás(kicsi Mikulásfigura) minden sofőrnek a kocsijába eldugtam egyet ☺ Mostanában amit tettem ,láttam egy tolószékest és nagyon fáradt volt már,hazatoltam felvittem a lépcsőn.Időseknek viszem a nehéz táskáit. Alapbol mosolygós vagyok,világéletemben emberekkel dolgoztam,így ha pl.bemegyek bankba vagy postára a morcos ügyintézőhöz is mosolyogva megyek és látom,hogy pici idő múlva mosolyog,jobb a kedve ☺ Ha valakit jobb kedvre deríthetek az nekem is örömet okoz ☺
2019. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Egy héttel előbb jött meg, tök felkészületlenül ért és olyan erős volt, hogy tudtam, nem lesz elég betétem. Iszonyat görcsök közepette másztam le a boltba, tettem a kosárba egy óriási tábla csokit is. Beálltam a kasszához, az előttem lévő nő vetett egy rövid pillantást a cuccaimra aztán a barátnőjével együtt előre engedtek.
2019. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!