Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hölgy társaim! Ti mit gondolto...

Hölgy társaim! Ti mit gondoltok? Hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés
Nem gyakori, de előfordul, amikor egy fiú/férfi odalép hozzám buszmegállóban, aluljáróban pl, és nem habozik megmondani, hogy megtetszettem neki. És lenne-e kedvem meginni vele valamit. Megismerni. Leblokkolok. Veletek van ilyen szitu? Hogy reagáltok? Mi alapján? Kellemetlen, hogy én mindig hülyén érzem magam, pedig nem akarok paraszt lenni a srácokkal. (28éves vagyok)

2019. dec. 20. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Én egyetlen egyszer nyitottam egy ilyen felé, azonnal megvàltozott az arca es kiült rà valami olyan vigyor ami azt sugallja, "nah bevette a csirke a dumàt ha ha ha haaaa."azonnal visszaindulot fujtam es kikeveredtem a szitubol. Onnanstol ilyen vadidegen sracokkal nem àlltam le többet.


Plane kövi szitu. Egyszer szoknyaban voltam kb az egesz varos ràmmozdult. Egy csoportban egy srac angolul kèrt kèrt könyörgött hogy igyunk meg egy kàvét,elethalal!! Ha erre is igent mondtam volna mar megint ugy nezett volna ki mintha utcan bàrkinek felcsiphetö r.banc lennék csak.

De mègjobb. Tarskeresö randikon is folyamat lekezelnek azzal hogy csak mert kedves vagyok azt hiszil nyeregben vannak, elkezdenek vetiteni meg ugy tesznek mintha nekem kene megköszönni hogy leereszkedett hozzam hogy randira hivott. Aztan amikor otthagyom a p.csaba meg akkora kerek szemekkel meglepödnek hogy csak àllnak es lesnek mi van.



Szoval borzalom nehez egy nönek leküzdeni azt az elöiteletet hogy attol hogy szoba àllok vele ne higyje màr azt is hogy a tenyeréböl eszek is es barmit megtehet.

2019. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyt

Ezek a sracok nincsenek arra felkeszülve ha igent mond egy nö.

Onnanstol vagy r.banc a nö, vagy ertektelen, vagy barkinek elvihetö, vagy csicska.

2019. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen a társkereső oldalakon a második üzenetváltásnál már a farkáról küldené a képet.

Azért mer leszólítani mert tudja hogy nincs vesztenivalója max kap egy elutasító NEM-et.

2019. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

#1 vagy csak te gondolod, hogy r!bancos?


Ha neked is szimpi a srác, egy közeli, ismert helyre, ahol többen is vannak nyugodtan beülhettek egy kávéra. Beszélgettek, ha mindkettőtöknek bejön a másik számot cseréltek és elköszöntök. Haza ne kísérjen. Mond, hogy még vásárolni mész vagy csak annyit, hogy még más dolgod van.

Ha nem szimpi, akkor mondod, hogy most már menned kell. Megköszönöd a kávét és elindulsz.

2019. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. A sràcok gondoljàk.probald ki. Legyél igenember meglatod milyen pofonokat fogsz kapni.
2019. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok igenember lenni. Van köztes megoldás is. Mondjuk eldöntöm szimpi, nem szimpi, van kedvem, nincs kedvem stb.
2019. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott megjobb. Ha egy sracot 10 böl 9 nö elutasit de aztan 1 igent mond, szinte automatikus a gpndolat a sracban vajon az az 1 miert mondott igent, valami nem lehet nala rendben biztos..
2019. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szoval borzalom nehez egy nönek leküzdeni azt az elöiteletet hogy attol hogy szoba àllok vele ne higyje màr azt is hogy a tenyeréböl eszek"

De neked még mindig könnyebb mint neki: bármikor nemet mondhatsz és ezt neki tudomásul kell vennie. Ezt ne tagadjuk. Az egész megszólításnak egy fiúra nézve több tétje van és most nem arra gondolok hogy legtöbbször ő fizet. Az egész énképét, önértékelését tolja az asztalra. Úgy megy oda hogy abszolút semmit nem lát előre, lehet hogy a lány lelkesen igent mond (ritka), lehet hogy a legparasztabb módon elhajtja, valamint bármi lehet e kettő között, de mivel a csapból is az folyik hogy az igazi férfi az akire buknak a nők így könnyű arra a téves következtetésre jutnia hogy "elutasítottak tehát nem vagyok igazi férfi".

2019. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te ugy tapasztalat nelkül irkalsz szerintem
2019. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Volt már olyan, hogy tömegközlekedési eszközön szóba elegyedtem egy férfival (ő kezdeményezett), kedvesen elbeszélgettünk, miért is ne? A mai napig jó ismerősök vagyunk és soha nem történt köztünk semmi, pedig saját bevallása szerint is azért környékezett meg, mert többször látott már, szimpi voltam neki és kíváncsi volt rám. Gyorsan kiderült, hogy nincs közös jövőnk, de ettől még mint ember közel 10 éve egymás életének részei vagyunk.

Azt azért szerintem nagyjából ki lehet szűrni ki milyen szándékkal/céllal közeledik. Főleg megérzés, sztereotípiák alapján szoktam dönteni. A legutóbb, amikor a metro aluljáróban szólított meg egy férfi, akkor azzal közeledett, hogy mennyire ritka, ha ma egy korombeli nő nem a telefonját nyomkodja, hanem könyvet olvas. Persze jön a vészcsengő rögtön, de összességében egy kedves srác volt, negyed órát beszélgettünk és utána elköszöntünk egymástól.

Meginni nem innék meg vadidegennel valamit rögtön első nekifutásra, de pár kedves szó, normális mondat még nem fájt senkinek. :) Ha ez alapján úgy döntünk érdemes lehet kapcsolatot tartani, elég sok lehetőség van már rá és három hét múlva is megihatjuk azt a kávét. Addig az én megérzéseim is beindulnak vele kapcsolatban.

Szóval próbálj meg kedves lenni akár elutasítod, akár nyitott vagy rá.

Az meg hogy néhány kedves szó miatt r***ncnak néznek egy nőt, hát... Én nem tudom ki milyen világban szocializálódott, de nagyon nem jó emberekkel találkozott eddig, ha ez szerinte így van. Bármilyen hihetetlen mindkét nemből akadnak normális emberek, akik tudnak normálisan egymáshoz szólni anélkül, hogy rögtön bugyi/gatya nélkül képzelnék el a másikat.

2019. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!