Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki BTK-ra járni? TTIK-n...

Ciki BTK-ra járni? TTIK-n kezdtem idén, de átmennék germanisztikára. A TTIK-s barátaim folyton leszólják a bökcsészeket.

Figyelt kérdés
Szerintetek rólam is ez lenne a véleményük? (igen egy kicsit önbizalom és önbecsüléshiányos ráadásul megfelelési kényszeres vagyok így 20 éves koromra...)

2019. dec. 20. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, azt csinálsz, amit akarsz. Nem nekik kell eldönteni, hogy mit tanulj.

A szakok között meg van egy kis rivalizálás. Reálos szakon tanulok, amúgy simán bölcsész is lehettem volna, mert sok dolog érdekel. Szerintem mindkét szemléletnek van előnye és hátránya. A reálosok sokszor nagyon egyszerűek, a bölcsészek meg mintha mesevilágban élnének.

2019. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre az jutott eszembe, hogy ha egyáltalán felmerül benned a kérdés, akkor ne menj bölcsészkarra.

De jó, ha tudod magadról, hogy önbizalomhiányos vagy, akkor írjuk a kérdést annak a számlájára. Akkor viszont az a helyzet, hogy teljesen mindegy, hogy ciki-e, te annak fogod érezni. (Mégpedig többek között azért, mert) igen, a barátaidnak szerintem rólad is ez lesz a véleményük - hiszen ők ilyenek, te magad mondod: tele vannak előítélettel. Viszont ha igazam lesz, és tényleg lenéznek majd, akkor nem is igazi barátok. De nem baj, majd találsz más barátokat a bölcsészkaron.

2019. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Leszolni valakit azert amit tanul? Szerintem ne foglalkozz vele, ez az o szegénységi bizonyitvanyuk
2019. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatábortól kezdte arra uszítottak minket TTIK-sokat, hogy a BTK sz.r. Igazából a nyelvszakok kilógnak onnan, azokon tényleg tanulni kell
2019. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nalunk meg btk-n belul a szakok kozott is megy az egymas cseszegetese- mondjuk sok esetben csak barati tarsasagon belul es ugy tenyleg poen.

csak elsos btks vagyok ugyan de, tudom mi a nagyvilag velemenye a kepzesrol, enis tudom hogy miert vagyok itt (nem az eszemert).

Mas szakok plane leneznek minket, de sok mindent nem tudsz vele kezdeni.

szerintem nem ciki.

2019. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!