Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szegedi Tudományegyetem...

A Szegedi Tudományegyetem TTIK levelező szakjaira járt, jár vagy járni fog valaki, érdeklődenék?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran vannak előadások pénteken amik kötelezőek,zh-k és egyéb szigorlatok? Azért is kérdezem mert mivel én dolgozom nekem lehet nem is lenne annyi szabim amennyit ki kellene vennem péntekente,hogy el tudjak menni az egyetemre. Úgy gondoltam,hogy levelező tagozat dolgozó embernek van elsősorban "kitalálva",de azt olvastam,hogy ezen az egyetemen sajnos a pénteki napok is be vannak nekünk táblázva. Persze majd a szeptember 2-i beiratkozáson többet tudok meg,de már előre félek az egésztől.


Mik a tapasztalatotok erről?



2016. aug. 17. 21:55
 1/1 kimittudom válasza:

Felesleges előre aggodalmaskodni, feltéve, ha nem önköltséges finnanszirozású vagy, és saját zsebből fizeted a csekkeket. Én most leszek másodéves levezőn, proginfón. Volt olyan prof, akit a vizsgán láttam először és lehet utoljára :) (És igen, eddig mintatanterv szerint haladok, hála isten)

Ezen a szakon a gyakorlatokon van a hangsúly, volt olyan tárgy, hogy minden alkalommal zht írattak az óra elején.

2016. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!