Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szalagavatóra kit kérjek fel...

Szalagavatóra kit kérjek fel párnak? (2 opcióm van)

Figyelt kérdés

Szóval az a dilemmám, hogy az egyik lány elég jól néz ki, de sosem beszélünk, és a barátaival (fiúk+lányok) sem szoktam sokat lenni.


A másik lány nem olyan jól kinéző (ázsiai), de vele kicsit többet beszéltem már (bár beszélgetőviszonyban vele sem vagyok), és a saját baráti csoportomnak az ő barátai közül van már mind párja.


Ti kit választanátok? Mennyit vagy együtt a szalagavató estéjén a táncpartnereddel igazából?


18F



2019. dec. 22. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
2.
2019. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
Magyarország? A pároddal táncolsz a fellépésen, majd utána talán kettőt. Olyant kérj fel, akivel szívesen táncolsz a felképésen kívül, és ő is veled.
2019. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem,ha nincs konkrét,akivel táncolnál, hogy pl aki miatt keringőznél szalagavatón, akkor nem kell táncolni.

Szerintem aki keringőzik, ő direkt azért, mert már van pl ha lány, akkor már van pasija, és akkor hogy "Milyen meghitt lenne ővele!!! *-* " Szóval szerintem így konkrét ötlet nélkül nem szoktak, meg amúgyis a lányok rángatják bele általában a pasikat, de szerintem szóval a 2. legyen az első ötleted; ha vele már többet beszéltél.

2019. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Én az ázsiai kislányt. Beszéltetek már, van közös társaság is..

A másik csak jól néz ki.. és? Az ilyen csajok mindig magadra teszik a lécet.. nem úgy értem, hogy te vagy kevés hozzá. Csak kicsit olyan csalódás jellegű a dolog.

A másik cukibbnak tűnik a leírásod alapján.

2019. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

*szal akivel már együtt vannak, vagy nagyon jóó barátok, szerintem azt kérik meg a lányok.


De amúgy szerintem rettentő sok meló lehet benne, szóval nekem ha lett volna akkor párom, akkor se keringőztem volna ; meg utólagis, hát, nekünk sok ember volt, aki akart keringőzni, ezért két csoport volt, és akkor az egyik keringős csoportnak talán mindig meg volt tartva az órája, a másiknak viszont sose; és szóval még úgy volt, hogy szalagavató napján reggelre kellett menni a sportcsarnokba, ilyen főpróba cucc volt,és szóval a keringő még ott lett összerakva így gyorsan ilyen egy-fél óra alatt (nem emlékszem pontosan; meg én pl nem keringőztem, szóval volt olyan, hogy még el is mentem sétálni, ott mászkálni a környéken a sportcsarnok körül). Meg szóval ez nagyon melós, mármint olyannak képzelem; az pl para, ha elmaradnak a táncpróbák, és utána úgy kell kiállni, de az meg pl az is idegesítő, hogy produkcióval készülsz, és ugrálsz valamiért mások gyönyörködtetésére, ahelyett, hogy pihennél, vagy a feladataidra koncentrálnál,még a nyakadba vállalsz mégegy ilyen bazinagy feladatot. Jó,mondjuk ha te szeretnéd, akkor okés, de szerintem ez fölösleges,-és szívás :S:S Sok meló van benne annyi embert összehangolni, pláne, ha elmaradtak a próbák, és szerepelni kell, ki kell menni emberek elé, tehát még ügyelni is kell, jól ne csak te érezd jól a táncban magad, hanem még külső szemlélőknek is jól nézzen ki, pláne, hogyha akkor, utolsó pillanatban dobtátok össze a koreográfiát.

2019. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi letáncoltuk anno a koreográfiát, fotó, puszi puszi és ennyi. Szerintem a második a nyerô, kevesebb stressz, közös barátok, már beszéltetek. Ha nem vertétek meg egymást utána, akkor azt jelenti, kedvelitek egymàst.

Míg a másikról semmi tapasztalat. Ha csak úgy felkéred, vagy elküld mert mást szemelt ki, vagy elfogadja de lehet, nem örül neki, vagy akár szemberöhög és rosszul fog esni. A szép lányokkal vigyázni kell...

2019. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2.
2019. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, felkértem az ázsiait és el is fogadta :) Mentek a zöld kezek.
2019. dec. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!