Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyilvánosan hogy igazítják...

Nyilvánosan hogy igazítják meg a fiúk a ‘csomagot’?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy kidudorodik, és hogy mérsékelni lehet ezt azzal, hogy jól elhelyezik az alsónadrágjukban.. Na de mármost az napközben elmozdul nem? Sosem láttam még senkinél hogy nekiállna megigazítani, pedig előbb utóbb nyilván kell, nem? :’D
2019. dec. 26. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Időnként elég feltűnően.
2019. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik a laza alsókat használják nem tudom mit csinálnak, én pont ezért szeretem a feszes testhez simuló szűk boxereket, abban nem mozdul el a helyéről semmi, fixen tartja a dolgokat, nem kell nap közben igazgatni.
2019. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, ha nem láttál még ilyet, van aki úton-útfélen megteszi. Egy jó alsógatya megoldja.
2019. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan sehogy, kibírom azt a 2 lépést amíg "elvonulok" és megigazítom.
2019. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 george1113 ***** válasza:
100%
Ahogy Michael Jackson annó,(R.I.P) vagy Eminem
2019. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát megfogom és helyrerakom. Ez egy szempillantás, és szerintem az emberek nem azt nézik az utcán vagy bárhol, hogy hova rakom a kezem. De azért aranyos, hogy ezt ennyire túlgondolod. Juhuu, hihi, tényleg nyilvánosan, én.. Nyukalok a fütyülőmhöz! Jujj... Hát ha muszáj, akkor muszáj!
2019. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom be vagy zsongva...
2020. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!