Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet-e abból problémám, ha...

Lehet-e abból problémám, ha közösségi médián és nyilvánosan is kimondom, hogy utálom a focit?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Bármi történik én veled vagyok haver!

Mert én is kib*szottul utálom a focit

2016. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy te utálod, nem kell mindenkinek tudnia... meg szerintem sok mindenkit nem is érdekel... pl. nekem se tetszik sok minden, pl. egy zeneszám, öltözködési stílus, viselkedési forma, stb., mégse adom mindenki tudtára. mások lehet pont ezeket a dolgokat részesítik előnyben és minden apróság miatt felesleges a gyűlölködést szítani
2016. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valamit nem szeretsz szerintem senkit nem érdekel. De miért kell utálni? Ha utálod miért foglalkozol ennyire vele? Kissé fura hozzáállás...
2016. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogyan teszed.


Ha csak simán 1x közlöd, hogy te nem szereted és pont, akkor abból nem lesz baj. De ha minden poszt alá beírod, szapulod a játékosokat, kötekedsz a kommentelőkkel.. na abból már lehet bajod.

2016. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Holnap akkor én is nyilvánosan kimondom ,hogy:


GYEREKEK! ÉN ÚÚÚÚTÁLOM A PÖRKÖLTET!


A vélemény olyan mint a s.egglyuk! Mindenkinek van ,de senki sem kíváncsi a másikéra!

2016. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó választ nagyon adom:D

én elég furán néznék arra az ismerősömre aki ilyet írna. én annyi mindent utálok, de nem írom ki facebook-ra, főleg ha az az utált dolog nem is bántott. számomra az ilyen, elég ellenszenves

2016. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb beszólnak, de ezt bármi másra is megteszik, én legutóbb egy fideszellenes csoportban mondtam, hogy "a fidesznek egyetlen jó rendelkezése volt eddig", és én nem hinném, hogy ez dicséret, de így is nekem estek, hogy "mi az, hogy volt egy jó rendelkezésük" (utálom a fideszt, csak nem kritikátlanul mindent, amit csinálnak, hanem a tényleg szar döntéseiket). Most kivételesen érdekel a foci, hogy bekerültünk, de amúgy nem szokott, az olimpiától meg előre herótom van.
2016. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nagyon egyedi meg kúl leszel, menő arc.
2016. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom! Milyen érdekes dolog a kettős mérce...ha kijelented, hogy utálod a focit, azonnal leugatják a fejedet, hogy senkit nem érdekel a véleményed. Na, engem meg az nem érdekel, ha valaki szereti, mégis minden létező kommunikációs csatornát a focit tolják az arcomba, sőt, még bevásárolni sem lehet nyugodtan a minden boltot elárasztó vackoktól. Meddig tart ez a cirkusz?
2016. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én se nem szeretem,se nem utálom. És tudod miért? Mert hidegen hagy az egész.Totálisan nem érdekel. :D
2016. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!