Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell ismerkedni? 30/F

Hogyan kell ismerkedni? 30/F

Figyelt kérdés

De tényleg, én ebben analfabéta vagyok. Nem járok társaságba, nem hetente, havonta néhányszor, hanem évente. Gyakrabban az egy közeli barátommal elmegyünk hamburgerezni vagy moziba, de ennyi.

Vele is összeismerkedtem, de már nem tudom, hogyan, tehát, ha direkt ismerkedni akarnék valakivel, gondolkodnék órákig, hogy mit mondjak.

Szoktam túrákra járni, de nem sikerül barátokat szereznem. A legtöbben nem az én korosztályom.

Nem barátokat keresek pont vagy barátnőt, csak ismerkedni..az nekem nem megy.

Tényleg, úgy beszéljetek velem, mint egy marslakóval. az emberek többségét nem értem.

Szerintem azért nincs sok barátom, mert nem vagyok érdekes.


2019. dec. 27. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az emberek már az alapvető szociális készségeiket óvodában elsajátítják, beszélnek, játszanak egymással. Ez kamasz, felnőtt korban sem változik, csak akkor a tanulás, munka, közös hobbi, ami összeköti őket, és ennek következtében alakulnak a kapcsolataik.

Ha nincsenek meglévő kapcsolataid, akkor a túrázás lehet egy ilyen kapocs, keress csoportokat, és már van egy közös témád, amivel elindítható a barátkozás, ismerkedés.

2019. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
#1 Mit sem ér a szociális készség ha bűn ronda vagy.
2019. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

ismerkedés alapja, hogy kíváncsi vagy a másikra. Ha nem vagy rá kíváncsi, nem érdekel mit hogyan miért csinál, él e vagy halott.. akkor csak megjátszod magad.


#2 nincs bűn ronda ember.. csak kisebbségi komplexusos, kifogásokat gyártó. mint pl te is vagy. Egyszerűbb a "rondaság" kifogását használnod, hogy védd az egódat és szembenézz azzal, hogyha belefeccölsz egy adag energiát akkor talán nincs igazad amiben eddigi életedben hittél.

2019. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Az emberek már az alapvető szociális készségeiket óvodában elsajátítják"


Szerintem senkihez nem mentem oda óvodában.

2020. jan. 2. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!