Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz instagramra edzős videót...

Gáz instagramra edzős videót feltölteni?

Figyelt kérdés

Ha csak simán konditermes videót töltök fel, amin kinyomok vagy mondjuk felhúzok egy adott súlyt. Vagy legyen akármilyen sport. A legtöbb ember, akik közül a legtöbb nő szerint ez rohadt gáz. Szerintetek?


(Nem az egómat akarom vele fényezni, és nem is az a tipik pózolós-gyúrós-hülyegyerek vagyok, csupán a fejlődésem szeretném megosztani másokkal.)



2019. dec. 31. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz hogy itt minden nap azt kérdezgetik tök alap dolgokról hogy gáz-e. Ha azt mondják hogy az, akkor inkább nem csinálod amit szeretnél? Amúgy nem az
2019. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam, hogy több ilyen kérdés is elhangzott már. Mellesleg az ideírt válaszok nem fogják befolyásolni a döntésem, csupán anonim emberek véleményére vagyok kíváncsi egy random dologról.
2019. dec. 31. 01:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan a te kérdésedet tették fel ám, hanem hogy szeretnének valamit csinálni de félnek hogy gáz lenne. Ne ezzel foglalkozzatok. Tudom hogy a fiatalok meg akarnak felelni, de jobb minél előbb rájönni hogy felesleges. Kitartást az edzéshez!
2019. dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amik gázak és amik nem. Akármit csinálsz, valaki szerint gáz lesz. Ha felraksz egy edzős videót, lesz olyan, aki szerint gáz vagy. A kérdés az, hogy téged érdekel-e.


Én úgy vagyok vele, hogy az insta egy személyes profil, arról szól, amiről te akarod. Ha te sportolsz, akkor nyugodtan rakd fel.

2019. dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gaz. En szeretem,ha egy fiu megmutatja a testet fotokon vagy videon.

N/35

2019. dec. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a gáz. Számomra már maga az instagram is az.
2019. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, ha zárt kör a fiókod, úgyis csak az ismerőseid látják.

facen a massenger miatt sok ismerősöm van, de oda nem töltök fel képeket

Instára rakok ki képeket, videokat, de ott meg csak azok követését fogadom el, akikkel tényleg jóban vagyok.

2019. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ki a fsz lenne kíváncsi a fejlodesedre, egod hajt ne magyarázd ne bonyolitsd.
2019. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!