Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket mivel lehet felbosszan...

Titeket mivel lehet felbosszantani vagy szerintetek mi az ami sok embert idegesítene ha látná?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hogy általában mi az amit ha láttok az interneten, tv-ben vagy a saját életetekben idegesít titeket. Itt most emberek viselkedésere vagy tetteire gondolok mi az ami már átlépi a határt?

2020. jan. 4. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mast mond es mast csinal. Vagy megvezet embereket szandekosan.
2020. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van ilyen. Nagyon ritkán jövök ki a sodromból. Részegen vagy fáradtan. Ilyenkor bármin fel tudom húzni magam. Normál állapotban viszont... nem emlékszem, hogy mi az, ami felidegesített. Nem vagyok olyan típus egyszerűen. Nincs értelme a dühöngésnek. Tehát nem csinálom. Megoldásra koncentrálok, meg hogy hosszú távon mi lenne jó nekem.
2020. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hotelban dolgozom. 11-ig el kell hagyni a szobat, de sok ember hajlamos 12-1-ig maradni es nem erdekli oket, hogy feltartoztatnak minden ott dolgozot, ogy vegezzek a munkajukat.

Es foleg akkor bosszant, amikor az jo nekik, ha elobb elfoglalhatjak a szobajukat. Kb mostanaban mar "kovetelik", de elmenni azt egyik se akar.

En meg maradjak ott akkor is ha amunkaidom mar lejart, hogy ki tudjam takaritani.

2020. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját hülyeségeim. Pld ha a helyzetnek nem megfelelő képpen viselkedek, kiborulok ritkán de betelik a bili es akkor nemtudom megfékezni a dühömet, sajat magam elég vagyok a felbosszantásomra nem szükségeltetik kivülálló személy.
2020. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vallással lehet engem a legjobban felidegesíteni
2020. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a javaslataimmal becsatlakozom egy beszélgetésbe a mihamarabbi feladatmegoldás végett, de levegőnek néznek.


Ha kérdezek valamit, de nem reagál (szemkontaktus, arcrezzenés, akármi), akihez fordultam.


Amikor tiszteletlen valaki másokkal, pl. eszik, és közben nekiáll telefonálni csámcsogva.

2020. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Blade Bone ***** válasza:
89%
Mikor valaki túrja az orrát, meg rám köhögnek, és mikor buszon látják, hogy le szeretnék szállni de mégsem állnak arrább egy centit se, utálom mikor az ilyen és hasonlóan egyértelmű helyzetekben valaki nem veszi észre magát, ha átvernek. De legeslegjobban az dühít, ahogy a földet és már lassan az életet is kisajátítják.
2020. jan. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

- állatkínzás

- gyermekbántalmazás

- homofóbia

- pedofília, de emellé még az is, amikor testileg igaz, hogx vmennyire érett, de lelkileg tök éretlen tinilánykák után koslatnak férfiak

- szexuális zaklatás

- amikor a kormány bele akar pofázni a művészeti / kulturális életbe

- amikor órákig picsog valaki, és előadja, hogy milyen szomorú és nehéz az élete valami piti dolog miatt (pl. hogy abban az évben nem tudott elmenni a Bahamákra nyaralni, csak pár napra Londonba; nem vették meg neki a szülei az új iPhone-t stb.)

- másik kihasználása, átverése

- szemetelés

- hímsovinizmus és turbófeminizmus egyaránt

2020. jan. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem a szép nők idegesítenek fel a szánalmas elvárásukkal. A gazdag férfinak bezzeg szétteszi a lábát,a szegény férfit meg egyenes lenézi és sértegetni kezdi ha nem felel meg a nyomorult elvárásainak. Külsőségek, és anyagiaktól függ hogy van e párkapcsolata. Felháborító!
2020. jan. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régen sokmindennel lehetett, ma már nem tudom, am.mert változt
2020. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!