Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tud még ennyi idő...

Miért tud még ennyi idő elteltével is felbosszantani, ha valaki egyszerre borzasztóan agresszív, arrogáns, ráadásul tudatlan is?

Figyelt kérdés
Hiába telnek az évek, nem tudom megszokni. Gondolok itt arra, amikor valakinek teljesen józanul észérveket hozok fel, sokszor olyan területen, amit tanultam is és dolgoztam is benne, ő kéri ki az ember véleményét / vagy csak feljön valami spontán szóba, és amikor látja, hogy a tények nem mellette vannak, jóformán képes lenne az embert megölni. Kifordul magából, személyeskedik, borzasztó rondán kezd el beszélni, fenyegetőzik, átkozódik. Egyre többször tapasztalom ezt, és nem csak én panaszkodom erre, hogy az emberek zöme borzasztóan fejlődik vissza. És nem olyan témákról beszélek, mint a politika, amit szándékosan kerülök. Az sem állja meg a helyét, hogy kioktató lennék, halk szavú voltam mindig is, beszélgetést se kezdeményezek, ha nem kérik ki a véleményem, és mindig ügyelek rá, hogy ne legyek sértő. Mostanra viszont tényleg kezd elfogyni a türelmem, és nem, nem tudom, és nem is szeretném ezt a "viselkedést" megszokni, ami terjed az emberek közt!

2019. okt. 10. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért,mert ezek ki3457ott idegesítő dolgok!

Sajnos hasonlóan gondolom mint te,én se tudtam még ezen felülemelkedni.Igyekszem senkinek sem ártani,mégis sok taplóságot kapok vissza emberektől,nem igazán bízom már senkiben.Olyanok,mint valami buta,éhes ragadozó állatok,rám szállnak,de ha intelligens módon megvédem magam,akkor még inkább vérszemet kapnak.

2019. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!