Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha félek új...

Mit tegyek, ha félek új dolgokba belevágni?

Figyelt kérdés
Pl nagyon szívesen sportolnék (pl atlétika, vagy valami), de félek, hogy ott az emberek nem fogadnának be. Az úgy jó lenne, ha valaki más is van velem, de egyedül egyszerűen nem merek. Nagyon haragszok ezért magamra. Egyébként meg nem vagyok antiszociális, vannak barátaim meg minden. Meg attól is félek, hogy túl öreg vagyok már egy tök új sport elkezdéséhez (8.-os). Légyszi segítsetek mert nagyon ki vagyok magamra akadva!❤😖

2020. jan. 13. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán tudnék hiteles tanácsokat osztogatni, mert én is elég félénk típus vagyok, viszont egy dologra azért kitágult a szemem: 8.osként túl öreg lennél egy sport elkezdéséhez??

Ne viccelj már :D 8.osként kezdődik kábé az élet, bár én lehetnék ma 8.os, annyi új dolgot szeretnék kvázi a nulláról megtanulni.

2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármikor el lehet kezdeni bármit. Szedd össze magad és vágj bele, majd meglátod milyen jó.
2020. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
jelentsétek már a szabályszegőt!!!
2020. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy egészen picikét idősebb vagyok (többször annyi, mint Te) és mégis belevágtam egy újba és hónapról hónapra majdnem duplázódik a teljesítményem.
2020. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Egyébként nem is annyira attól félek, hogy idős vagyok egy sporthoz, hanem hogy nem fogadnak be ott az emberek, mert ők már sok ideje együtt vannak, kialakultak a baráti körök, stb, és hogy egyedül lennék, és akkor csak rossz élmény lenne, azt pedig nem akarom. Nincs olyan barátnőm se, aki olyan közel lakna, hogy a közelbe jöhetne velem (Zugló). (Bocsi, szóismétlés...)

2020. jan. 13. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
8-os tehát 16 év alatti jelentéstek már a kérdezőt a fenébe.
2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!