Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az, aki gondolkodik, hogy...

Ki az, aki gondolkodik, hogy valtoztatni szeretne, de egyedul fel belevagni uj dolgokba?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy vagy Magyarorszagon egy uj varosba koltozok, vagy kulfoldon kezdek uj eletet. De egyedul nem merek belevagni. Esetleg , gondolkodik mas is, hogy valtoztat? Nekem 2 honapim van eldonteni, hogy hova tovabb. Egy honapja vagyok munkanelkulin. Meg van 2 honap belole.

2019. febr. 11. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem állást keresel inkább, és ha van egy jó ajánlat el tudsz gondolkozni, hogy megéri-e odaköltözni...

2 hónap múlva mi lesz? Kiveszel egy albérletet valahol és akkor kezdesz munkát keresni?

2019. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy honapot meg agyalok es kitalalom milyen munka lenne a legmeglelobb. Es lesz 1 honapom elintezni az alberletet plusz a munkaleyet.
2019. febr. 11. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nemed?

2019. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sokat gondolok erre. A mostani életem szinte élvezhetetlen. Szívesen kezdeném újra, valahol máshol. De egyedül sokkal több bátorságra lenne szükségem belevágni.
2019. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
26 eves no.
2019. febr. 11. 16:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso, en is ezen agyalok most erosen. 2 honapom van eldondeni, hova tovabb. Bar inkabb csak egy, mert a fennmarado 1 honap az koltozes, ugyintezes lenne stb. De felek egyedul belevagni.
2019. febr. 11. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lépni, akár a bizonytalan felé is, mint leélni egy semmilyen életet. Ha gondolod beszélgethetünk erről. Hátha tudunk egymásnak segíteni.
2019. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért több időd is van, nyilván el kell menned valahova dolgozni és közben ki találni,például írj le 10 helyet és menj el mindegyikre dolgozni aztán ha tetszik akkor ott keresel albérletet, tudom nem egyszerű de nem is lehetetlen küldetés.

Külföldön belül hova?

Nyelv nélkül nem érdemes ki menni, mert nagy rá az esély hogy átvernek.

2019. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából én is szeretnék lépni de amíg van rá lehetőségem addig tanulok és igaz egyedül de megpróbálom élvezni az életet.
2019. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!