Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen hasznos fb-csoportokat...

Milyen hasznos fb-csoportokat tudtok? És hol lehet keresgélni? És saját csoport?

Figyelt kérdés

te indítottál már saját csoportot,hogyan kell?


te milyen témával csináltál?


nincs egy lista csoportokról,amit megnézhetnék,és belépnék ha tetszik? mert nekem kevés jelenik meg,egy csomóról nem is tudok.


és van olyan amiben pl. saját készítésű dolgokat pl. kötések,bármi reklámozhatom,eladhatom,de nem ismerősöknek?


2020. jan. 13. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresőbe beírsz kulcsszavakat és talán dob ki hasonló csoportokat..én biciklis túrázós csoportokban vagyok, az érdekel. Sajàtot nem csinálnék mert mindenre van már..minek kezdjek egy újat csak a gond van vele
2020. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%

Nekem volt anno a Demokráciát2014-ben, majd nem nyert az összefogás így töröltem, menekültválság idején a Nem kell a kerítés! És párhuzamosan a Afrikai és arab menekülteket Európába, majd a volt a Afrikai barátot minden magyarnak, de ezeket tiltották mert sok szemét náci bejött és én meg 1 hónapot önkéntes voltam ahol nem tudtam kezelni a csoportot. Most az utolsó a Nem leszünk rabszolgák Orbán egy átok csoport volt, de október végén megszüntettem, kis időre visszavonulok a politikától.


Engem most a vegetáriánus állatos csoportok érdekelnek, mivel én vegán vagyok.

2020. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!