Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismerősöm csinált facebookon...

Ismerősöm csinált facebookon egy zárt csoportot, amiben később betett, vagyis küldött felkérést, hogy lehetek én is adminisztrátor. Elfogadtam, viszont érdekelne, hogy innentől ő ezt vissza tudja vonni, vagy csak én léphetek ki saját akaratomból?

Figyelt kérdés

Szóval ismerősöm csinált korábban egy zárt csoportot facebookon, amibe én később csatlakoztam, és akkor adminnak jelölt. Ezt én elfogadtam (tehát ketten vagyunk adminisztrátorok), azóta elég sokat tettem annak érdekében, hogy az a csoport "jól működjön". Viszont az ismerősömmel már kezdünk eltávolodni annyira, hogy le is szeretném őt már törölni, viszont félek attól, ha meglátja, hogy már nem az ismerősöm akkor berág, és valahogy kitöröl a csoportból úgy, hogy már nem leszek admin. Ezt meg tudja csinálni úgy, hogy én is admin vagyok?

Köszi előre is az értelmes válaszokat!



2019. jún. 11. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Megtudja. Viszont ha 1 hónap eltelt azóta hogy admin vagy, ezt te is megteheted vele.
2019. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!