Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a könnyű vérű lányokat...

Ha a könnyű vérű lányokat régen megverték, akkor hogy hogy voltak prostituáltak?

Figyelt kérdés
Tik tokon a lányok kommentjei alá szokták oda írni, hogy "a r&bancokat régen úgy megverték" (az már más kérdés, hogy sokszor nincs rá okuk) de ebből arra követkeutettem, hogy a könnyű vérű lányokat, meg aki korán vesztette el a szüzességét, azokat megverték. De, ha ilyen szigorú volt a társadalom, akkor hogy lehettek prostik?

2020. jan. 14. 21:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De először azt hittem ő mesélt 😂

Jajj kisunokám, anno 60-ban a szomszémszéd Vili bácsival.....

Az én mamámnak nem volt sok pasija, de úgy 19 évesen már gyereket csináltatott valakivel akivel csak összekavart.

2020. jan. 14. 22:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Mesélt más, de nem baj az!
2020. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te is falusi vagy? 😂
2020. jan. 14. 22:57
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam még, hogy régen megverték őket.


Gondolom, abban az időben sem volt mindenki egy szent szűz lány, csak okosba' kellett megoldani, nem Instára posztolva, hogy volt szex.

2020. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Természetesen ez így ebben a formában baromság. Egyszer olvastam egy könyvet a témában, ami nagyon felnyitotta a szememet rá, hogy az emberek mindig is emberek voltak, 300 évvel ezelőtt is. Szenti Tibor: Paráznák (Feudalizmuskori ​(1723-1843) szexuális büntetőperek) Mondhatnád rá, hogy "nana, tehát bíróságra vittek embereket az erkölcs megsértésért", de megfordítanám a dolgot, hogy a bíróságoknak rendszeresen "kellett" ilyesmi történetekkel foglalkozni, mert az emberek már csak ilyenek voltak akkor is és szexeltek össze-vissza.
2020. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!