Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan tablet, ami...

Létezik olyan tablet, ami nagyon hosszú idejig bírja akksiról? Nem kell könnyű legyen, lehet olyan kitüremkedő akksija is, ami néhány ppc-nek volt régen, utángyártott.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2017 van, powerbank! :)
2017. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Lenovo Yoga

Nekem ilyen van. Ha nem maxon használom a fényerőt, nekem napi 8-10 órát kibír folyamatos net és gps mellett.

2017. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Csatlakozom az első válaszolóhoz, ha pedig mindenképpen valami csúnyát akarsz, akkor ragaszd rá a powerbanket a tablet hátuljára, és képzeld azt, hogy kitüremkedik.

Ha meg ragaszkodsz a sima tablethez, akkor olyat keress, amelyiknek minél nagyobb milliamperórás az akksija, a kijelzője pedig minél kisebb, persze ez még nem garantálja, hogy sokáig fogja bírni, olvass róla véleményeket, hogy szidják-e, hogy gyorsan merül. Gps, Bluetooth, wi-fi pedig ne legyen bekapcsolva, amikor nem kell.

2017. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mi az a powerbank? feltöltök egy aksit, hogy arról feltöltsek egy akksit? ez nem túl környezettudatos és hatékony dolognak tűnik
2017. márc. 12. 22:59
 5/16 A kérdező kommentje:
Lenovo Yoga mg hogy jön ide? Egy tablet 20000-nél kezdődik, engem csak az aksi rdekel, egyébként jó az alacsony árkategória, te meg egy laptopot ajánlasz tablet helyett 300000-ért?
2017. márc. 12. 23:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Környzetttudatos? :D :D

A tablet sem az. Nem attól a +1 powerbanktól hal meg a föld.

A többi meg rajtad áll, töltheted napenergiával is, ha neked az jelenti a békét.


Hatékonynak meg eléggé hatékony. Feltöltöd a powerbankot, és ha eléggé nagy simán feltöltöd belőle párszor a tabletet, illetve arról is tud üzemelni.

Ergo lemeríthetetlenné válsz.

Este meg ugyanúgy felrakod a powerbankot, mint a tabletet.

Mi lehet ennél hatékonyabb?

2017. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, azt hittem a tebletet már magadtól utána tudod írni. De akkor pontositok : Lenovo Yoga TABLET II.

Kb. 70e, 10''-os.

2017. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi az amit hosszú időn keresztül kell művelned elektromos hálózat nélkül?
2017. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
miért töltenén valamiről, a hálózatról ugyanúgy tudom, az tök mindegy, és amikor hálóztról töltöm, akkor nem tudom talán használni?
2017. márc. 13. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes rájönni, hogy léteznek ilyen fafejű emberek, akik annyira ragaszkodnak a sokszor nem racionális igényükhöz, és minden ákom-bákom dolgot feltudnak hozni, csak hogy igazolást kapjanak.

A te pénzed, azt veszel, amit akarsz.

Azonban te olyan tabletet kértél, ami hosszú "idejig" bírja az akksiról. Akkor mégis milyen hálózatról beszélgetünk?

Ha mindig feltudod rakni a töltőre, akkor minek kell sokáig bírja?


Powerbank azoknak van, akiknek tényleg hosszú ideig kell használniuk az adott eszközt, úgy hogy nincs a közelben általános töltésre lehetőség.


Ez már nem az őskor, hogy formailag teljesen ronda tableteket gyártsunk, ezért van a powerbank!!!!!!

Kicsi, szép, kis helyen elfér, és megold minden problémát, ami a lemerülést érinti.


Felesleges túl tárgyalni, megkell érteni, hogy a technika megy tovább.

2017. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!