Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lányt egyik percről a...

Ha egy lányt egyik percről a másikra nem keresem, leláttamozom amit ír és nem írok neki, miert kapar utanam? (Jol elbeszelgettunk elotte)

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok, miket tanacsoltok meg hogy a lany mindig akarjon es ne tunjek a szemebe tul hamar megszerezhetonek :)

2020. jan. 16. 10:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
A legtöbb srác pincsikutyaként fut a lányok után. Ha egy srác ezt nem teszi meg, abban kihívást látnak vagy sérti az egójukat.
2020. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Oh ertem koszonom

Es miket ajanlassz/ajanlotok hogy kihivast lassanak bennem meg ezenkivul?:)

2020. jan. 16. 10:29
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden lány máshogy reagál.

Van, amelyik nem fog veled foglalkozni, ha te sem foglalkozol vele.

Van, amelyik próbálkozik még egy ideig. De azok is majd megunják idővel és keresnek mást.

2020. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem is orokke akarom azt csinalni csak azt akarom hogy kihivast lassanak bennem
2020. jan. 16. 10:34
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
#2: Érezhetően legyen társasági életed, legyenek más lányok is láthatóan a közeledben.
2020. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De meg nem talalkoztam a lannyal , mert nem abban a varosban lakunk :D
2020. jan. 16. 10:37
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
4: Csak ezt nem tudhatod előre, hogy melyik lánynál meddig csinálhatod ezt :D Lehet, hogy valaki már rögtön az első ilyen húzásod után hanyagolni fog téged. Főleg ha van a közelében olyan, aki kedves vele és nem játszmázik, nem szórakozik vele.
2020. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Altalahan az ertelmes lanyok szeretik a kisebb kuzdest.
2020. jan. 16. 10:39
 9/25 A kérdező kommentje:

Es hany percenkent valaszoljak?

Azonnal semmikepp sem akarok mert azthinne csak o jar a fejemben, stb..

2020. jan. 16. 10:41
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem kezdenék el mindenféle magyarázatot meg taktikát belelátni. Hanem azt hinném, hogy nem érdekellek, találtál magadnak mást. Nyilván nem arról van szó, hogy jaj, már 5 perce nem írtál, de ha félnaponta írsz egy “aha”t, abból nem az fog lejönni, hogy kíváncsi vagy rám.
2020. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!