Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt életed legjobb...

Milyen volt életed legjobb bulija/discoja? Mit csináltatok? Milyen durvulás volt? A többiek mit csináltak?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, azt is írjátok meg, hogy mikor voltatok.

2020. jan. 18. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
2020. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdésed alapjan 16 éves mentalalitassal rendelkezhetsz. A jo buli nem attol jó buli hogy van valami durvulás. Mégis mit csináltunk volna egy diszkóban? Táncoltunk. Masok is azt csinálták. Kicsit ittunk es jo zenek voltak. Jo buli volt. Most elégedett vagy? Vagy valami dj pulton valo szexelést vártál?
2020. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

ittunk, szívtunk, nevetgéltünk

semmilyen

többiek?

2020. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Pár hónapja punk koncert volt. Barátias pogó, az egyik banda tagjával tök jól elvoltam, ott váltunk sztem igazán jó haverokká, jó ismerősből :D meg is ölelgettem meg minden. Szóval ja, nagyon jó volt. Pici balhé volt körülöttem, mert a náci apám megjelent és nekimentem, aztán mások is, de nem volt vészes xD

L

2020. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy Beat Service buli még 2014-ben. Az volt életem első trance partija. Nem volt durvulás, megismerkedtem néhány emberrel, iszogattunk, hangot adtunk dolgoknak és letáncoltuk a lábunkat. 27 voltam.

F

2020. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az idétlen, csúnya barátnőmet kisminkeltem, felöltöztettem, hajat csináltunk neki. És elhitte, hogy ö a legszebb nő a világon xd

Elmentünk bulizni. Nálam ilyen megszokott már h odajönnek akár jó pasik is, tesznek kedves megjegyzést stb.

Nála ez teljesen új volt. Inkább külföldi szinesbőrű meg fura alakok nyomultak rá. És akkora egoja lett a csajnak jézusom xddd

Táncolni meg nem mert, mert nem tud.

Mai napig emlegeti, hogy jééé mennyi fiú felfigyelt rá, biztos mert olyan jó nő xd

(Transz amúgy)

2020. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
utálok bulizni, utálom az embereket :)
2020. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első jó buli 8.ban volt, amikor flörtöltem egy osztálytársnőmmel. Érzékien a lágyékomnak dörzsölte a fenekét tánc közben. Kellemes visszagondolni arra az estére.


3.gimiben összejöttem egy csajszival az is jó volt.


A gólyatábor volt a legjobb. Szuper jó csajok, sok ökörködés, fantasztikusan éreztem magam.

2021. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!