Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A hat kézfogás elmélet, vagy...

A hat kézfogás elmélet, vagy másképpen hat lépés távolság valóban működik vagy szükség van egy minimális számú ismerősre minden egyes szinten, és ha igen, akkor mennyi az?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyilván szükség van ismerősökre különben hogy az égbe működne?
2020. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elméletileg létezhet olyan eset, hogy ez nem igaz. Mondjuk egy teljesen elszigetelt amazóniai bennszülött törzsnek nem esélyes, hogy bármelyik tagjától 6 lépésben eljussunk hozzád. De átlagos életet élő emberek esetén igaznak tekinthető.
2020. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván ez is olyan dolog, hogy nem mindegy ki milyen körökben, merre mozog.


Én például teljesítménytúrákat csinálok, és sok ismerős arc van, akikkel folyamatosan össze-össze futok, ők szintén ismernek másokat. Vagy adott egyetem, adott szakma, pl építőipar esetében elég nagy az esélye, hogy ismersz ezt és azt.


Na meg lehet, hogy valakivel azonnal bele trafálsz, mással meg csak több lépésből jön ki a dolog.

2020. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A nők mindig mennek a farkak után...
2020. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól hangzik, de nem működik.
2020. jan. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az a 6 kézfogás elmélet?
2020. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!