Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Szerintetek mi néz ki...

Lányok! Szerintetek mi néz ki jól egy fiún: ha izmos, delta alakú, kockahas stb. vagy az jön be nektek az a nagyon vékony minimális izomzat (olyan emos)?

Figyelt kérdés
kort es nemet is írjatok lecci :)

2015. szept. 1. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Izmos,pénzes.


21/L

2015. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen kis gilisztatestű emo-s kisfiúktól hányni tudnék, de a túlgyúrt izomagyak sem vonzanak különösebben. Legyen átlagos izomzata. Ne hegyomlás legyen, giliszta meg főleg ne.
2015. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

A szálkásan izmos tetszik. Vagyis a normális testalkatú.

Ne legyen kislány alkata, ne legyen kigyúrt kondihuszár és ne legyen dagadt se.

2015. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, 25N
2015. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Izmos, nagyon izmos.
2015. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
31%
Hát azért ne legyen iszonyú vékony, tehát ne legyen neki lányos testalkata, emó attól még lehet, nem is baj ha nem izmos, csak azért olyan nagyon vékony se legyen. De amúgy az izmosnál ne legyen olyan iszonyat izmos, mert az sem szép
2015. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyiféle választ fogsz kapni! Ha férfinek születtél, nézz is ki úgy, mint egy férfi, ne mint valami emos tini!
2015. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi ez az emo utálat?? Mi sem kritizáljuk a kinézeteteket, akkor ti miért a miénket... Amúgy meg ez sztereotípia, hogy az emok csak vékonyak lehetnek... -.-" Emo vagyok még is edzek (szándékosan nem a kondit írtam) és nem vagyok vézna... xD És csoda, ha az ember nem akar ennek a társadalomnak a tagja lenni...
2015. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezzel egyet értek.

Szerintem sem a túl vékony, sem a tulgyurt nem jó. A normális testalkat a legjobb.

13/emogirl

2015. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy újabb jelentéktelen hülyeség.....és ne emósozzál mer megtalállak és megsimogatlak acélbetétessel. Én sem kritizálom a Justin bibert meg a nicki minajt, vagy kit....nem hallgatok ilyeneket. .......blegh.....(idézzünk sam cartertol LOL. Akkor le lehet szálni rólunk. 12/emogirl
2016. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!